lilibet

i

Autor: Cover Images/East News Córka Księcia Harry'ego i Meghan Markle świętowała swoje pierwsze urodziny!

Rodzina królewska

Król Karol chce pozabierać książęce tytuły?! Meghan Markle i Harry w strachu

2022-10-10 11:36

Będzie trzęsienie ziemi w brytyjskiej rodzinie królewskiej?! "The Express" czy "New Idea" piszą o plotkach, jakie niosą się po pałacowych korytarzach. Podobno król Karol III rozważa jeszcze bardziej radykalne uszczuplenie monarchii brytyjskiej, niż ktokolwiek się tego spodziewał. Ma poodbierać co niektórym tytuły książęce! W strachu są m.in. Meghan Markle i książę Harry.

Szykuje się cios dla Meghan Markle i księcia Harry'ego? Król Karol planuje odbieranie tytułów książęcych

W brytyjskiej rodzinie królewskiej szykują się wielkie zmiany? Tak głoszą najnowsze plotki, podsycane między innymi przez "Express" czy "New Idea". Podobno król Karol III rozważa jeszcze bardziej radykalne uszczuplenie monarchii brytyjskiej, niż ktokolwiek się tego spodziewał. Ma poodbierać co niektórym tytuły książęce! Kto może przestać być księżniczką czy księciem, a stać nieomalże zwykłym zjadaczem chleba? Podobno grozi to między innymi księżniczce Beatrice i księżniczce Eugenii, córkom księcia Andrzeja, bohatera głośnej seksafery z nieletnią "seksualną niewolnicą" w roli głównej. Nie są one pracującymi członkami rodziny królewskiej takimi jak książę William i księżna Kate, pracują zawodowo, na przykład w galerii sztuki. Karol może odebrać im teraz tytuły! Ale blady strach padł nade wszystko na Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zwłaszcza po tym, jak do sensacyjnego odbierania tytułów doszło w innej rodzinie królewskiej, w Danii.

Król Karol zrobi jak królowa Małgorzata? Tytuły członków rodziny królewskiej zagrożone

Tam królowa Małgorzata niemal z dnia na dzień odebrała tytuły książęce czworgu swoim wnukom, dzieciom księcia Joachima. To podsyciło plotki na temat możliwego podobnego ruchu Karola III. Nie jest bowiem jeszcze wcale pewne, czy po śmierci Elzbiety II Archie i Lilibet, dzieci Meghan Markle i Harry'ego otrzymają tytuły książęce. Według brytyjskiej prasy Meghan i Harry mocno o to zabiegają, ale Karol zwleka z ostateczną decyzją. Jak tak dalej pójdzie, tytuły mogą stracić nie tylko Archie i Lilibet, ale i Meghan czy Harry!

Sonda
Czy Karol będzie dobrym królem?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Co Walijczycy sądzą o śmierci Elżbiety II i nowym królu?