Meghan Markle

i

Autor: AP Meghan Markle

Rodzina królewska

Meghan Markle i książę Harry "panikują i są w konflikcie"! Chcą cofnąć czas

2022-10-08 5:10

Meghan Markle i książę Harry mają nie lada kłopoty! Przynajmniej według amerykańskiego "Page Six". Podobno książęca para po śmierci królowej Elżbiety II i wstąpieniu na tron Karola III za wszelką cenę próbują zatrzymać emisję tego, co już nagrali dla Netflixa. Materiał zawiera podobno sensacyjne stwierdzenia na temat brytyjskiej rodziny królewskiej, w tym króla, Kate i Williama.

Meghan Markle i książę Harry nagrali program pełen sensacyjnych stwierdzeń o księżnej Kate i Williamie! Teraz błagają o jedną rzecz

"Są w konflikcie z Netflixem i panikują" - tak tajemnicze źródło mówi dla amerykańskiego "Page Six" o tym, co teraz dzieje się w życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Uciekinierzy z brytyjskiej rodziny królewskiej za wszelką cenę próbują zatrzymać emisję tego, co już nagrali dla Netflixa. Materiał, za który zgodnie z umową mieli otrzymać sto milionów dolarów, zawiera podobno sensacyjne stwierdzenia na temat brytyjskiej rodziny królewskiej, w tym króla, Kate i Williama. Po śmierci Elżbiety II Meghan i Harry mieli "zmienić zdanie" i naciskają na streamingowego giganta w kwestii skrótów i złagodzenia wymowy programu. Jednak Netflix też ma swoich prawników i wiele do stracenia. Podobno jeśli Meghan i Harry nie zgodzą się na emisję całości, program zostanie odłożony na półkę bezwarunkowo, a sto milionów przepadnie...

Harry i Meghan będą musieli oddać miliony za niezrealizowane programy? "Zastanawiam się, czy ten projekt nie ma już szans na realizację"

Meghan Markle i książę Harry już ponad rok temu podpisali z Netflixem umowę na 100 milionów dolarów i mieli nakręcić coś w rodzaju reality show o swoim życiu i działalności charytatywnej. Programu jak dotąd nie ma. Książę Harry z kolei podpisał z wydawnictwem Penguin umowę opiewającą na 20 milionów dolarów na wydanie autobiografii. Podobno Penguin liczył na smakowite opowieści na temat życia w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Premiera książki została już przełożona dwukrotnie. "Zastanawiam się, czy ten projekt nie ma już szans na realizację, czy może po prostu został odłożony na półkę" - mówi anonimowo osoba zbliżona do Netflixa w rozmowie z "Page Six". Podobno śmierć królowej sprawiła, że wiele w już powstałych materiałach trzeba pospiesznie zmienić. Meghan i Harry proszą szefów Netflixa, by dali im jeszcze czas, ale cierpliwość szefostwa podobno się wyczerpuje. Jeśli Meghan i Harry nie dadzą Penguinowi i Netflixowi tego, za co dostali fortunę, mogą być zmuszeni do jej zwrotu.

Sonda
Czy lubisz Meghan Markle i księcia Harry'ego?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey