Rodzina Kate ma kłopoty finansowe

i

Autor: AP Rodzina Kate ma kłopoty finansowe

Rodzina królewska

Rodzina księżnej Kate ma kłopoty finansowe! Milionowe straty Middletonów

2022-10-05 10:05

Rodzice księżnej Kate mają kłopoty finansowe! Ich kwitnąca dotąd firma Party Pieces produkująca imprezowe akcesoria ma 1,7 miliona złotych strat za 2021 rok. To niemal 300 tysięcy funtów. Carole i Michael Middleton zarobili wcześniej na produkcji akcesoriów miliony funtów. Kryzys ich dopadł?

Rodzice księżnej Kate mają kłopoty finansowe. Ich firma Party Pieces ma wielkie straty

Księżna Kate po śmierci Elżbiety II stała się jeszcze ważniejszą figurą w brytyjskiej rodzinie królewskiej, niż wcześniej. Nawet oficjalne zdjęcie opublikowane przez Pałac Buckingham dla uczczenia rządów Karola II nie pozostawia wątpliwości, że Kate i William rządzą wspólnie z królem i królową małżonką. Jednak nie zmienia to faktu, że najbliższa rodzina księżnej Kate ma... kłopoty finansowe. Jak informuje "Daily Mail" w felietonie "Eden Confidential", Carole i Michael Middleton stracili fortunę. Ich kwitnąca dotąd firma Party Pieces produkująca imprezowe akcesoria ma 1,7 miliona złotych strat za 2021 rok. To niemal 300 tysięcy funtów. Carole i Michael Middleton zarobili wcześniej na produkcji akcesoriów miliony funtów. Deficyt budżetowy ich przedsiębiorstwa według "Daily Mail" wynosi już 1,35 miliona funtów, czyli około 7,5 miliona złotych.

Kim są rodzice księżnej Kate? Zarobili miliony na sprzedaży akcesoriów imprezowych

Kryzys ich dopadł? Zapewne wpływ na ten stan rzeczy miała pandemia koronawirusa, która szczególnie dotknęła biznes imprezowy. Carole Middleton i Michael Middleton poznali się, gdy pracowali w branży lotniczej. Ona była stewardesą, on dyspozytorem lotów. Firmę Party Pieces założyli jeszcze w 1987 roku i zarobili na niej około 30 milionów funtów. Kate Middleton, późniejsza księżna Kate urodziła się w 1982 roku, ma dwójkę młodszego rodzeństwa, siostrę Pippę i brata Jamesa.

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany