Karol III, książę Harry

i

Autor: AP Karol III, książę Harry

Rodzina królewska

Rodzina królewska chce powstrzymać Meghan Markle i Harry'ego! "Prawnicy są w gotowości"

2022-10-03 9:45

Brytyjska rodzina królewska zamierza rozprawić się z Meghan Markle i księciem Harrym poprzez prawników! Jak zdradza brytyjska prasa, wśród doradców króla Karola III trwają pilne narady na temat autobiografii, którą ma niebawem wydać książę Harry. Chcą zablokować tę publikację, ponieważ informacje w niej zawarte mogą zatrząść brytyjską monarchią.

Karol III szykuje prawników na wojnę z Meghan Markle i księciem Harrym? "Te informacje mogą zatrząść brytyjską rodziną królewską"

Meghan Markle i książę Harry po odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej mogli mimo wszystko liczyć na życzliwość i pobłażliwość królowej Elżbiety II. Widać to teraz, po jej śmierci. Minęło zaledwie kilka dni od pogrzebu królowej brytyjskiej, a Karol III już zdecydował o przesunięciu informacji o Meghan Markle i synu na sam dół oficjalnej strony internetowej royalsów. Za czasów królowej notki o nich widniały tuż pod informacjami o kate i Williamie, teraz są gdzieś między upadłym księciem Andrzejem a dwudziestą wodą po królewskim kisielu... Harry nie mógł też założyć munduru na pogrzeb babci. Karol III postanowił rozprawić się z uciekinierami z rodziny królewskiej w zdecydowany sposób? Jak informuje "Daily Mail", nad sprawą obraduje już gorączkowo zespół prawników! Wśród doradców króla Karola III trwają pilne narady na temat autobiografii, którą ma niebawem wydać książę Harry. Chcą zablokować tę publikację, ponieważ informacje w niej zawarte mogą zatrząść brytyjską monarchią. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o jakieś rewelacje związane z Camillą, obecną królową małżonką.

Brytyjska rodzina królewska chce zablokować autobiografię Harry'ego. Ale może być już za późno. W tle 20 milionów dolarów

"Pytanie, które krąży teraz po pałacu, brzmi: 'Czy ta książka może zostać zablokowana?'" - zdradza brytyjskiej prasie osoba, którą określa się tylko jako "przyjaciela króla". Podobno plan rozwiązania tego problemu ma zostać przedstawiony w ciągu pierwszych stu dni panowania Karola III, a prawnicy są w gotowości. Zapewne nie skończy się to procesem, tylko zakulisowymi negocjacjami. Ale czy można coś jeszcze zrobić? Według "Daily Mail" może być już za późno z powodu zapisów w opiewającej na 20 milionów dolarów umowie między wydawnictwem Penguin a Harrym. Wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że sam Harry po śmierci babci chciał coś zmienić w książce, a jej premiera została już dwukrotnie przełożona. Obecny plan zakłada, że autobiografia Harry'ego ukaże się w 2023 roku.

Sonda
Czy Harry powinien wydać swoją autobiografię, w której ujawni rodzinne sekrety?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
"Wielką Brytanię czeka okres dwóch królów" Ekspert ujawnia kulisy relacji w rodzinie królewskiej
Nasi Partnerzy polecają