Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na adopcję. 7-latek zamieszka z kurczakami

i

Autor: Shutterstock Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na adopcję. 7-latek zamieszka z kurczakami

Rodzina królewska

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzają się?! "Nie podoba im się tam"

2022-10-02 8:30

W życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego szykują się wielkie zmiany tuż po śmierci królowej brytyjskiej?! Lokalna prasa w Kalifornii donosi, że książęca para ma już dość mieszkania w Montecito i zamierza jak najszybciej pozbyć się swojego domu. Już wiadomo, gdzie zamierzają się wyprowadzić. Można się zdziwić!

Meghan Markle i książę Harry planują przeprowadzkę. "Mają dość Montecito"

Meghan Markle i książę Harry mieszkają w Stanach Zjednoczonych już od ponad dwóch lat. Przybyli tutaj z Kanady, gdzie początkowo osiedlili się tuż po szokującym odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak głoszą plotki, stało się tak pod presją Meghan, która wystraszyła się, że pandemia koronawirusa uniemożliwi jej karierę w USA i częste przeloty do Los Angeles. Para doszła do wniosku, że w tej sytuacji musi osiedlić się na stałe w centrum wydarzeń. Nabyli wystawną rezydencję w kalifornijskim Montecito, obok takich sław, jak Oprah Winfrey czy Jennifer Aniston. Ale podobno coś sprawia, że już mają dość życia w tym zdawałoby się rajskim otoczeniu! Wygląda na to, że w życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego szykują się wielkie zmiany tuż po śmierci królowej brytyjskiej!

Meghan i Harry uciekają przed pumą i złodziejami na luksusowe zamknięte osiedle? Życie w USA to dla nich nie bajka

"The Santa Barbara News-Press" donosi, że książęca para ma już dość mieszkania w Montecito i zamierza jak najszybciej pozbyć się swojego domu. Już wiadomo, gdzie zamierzają się wyprowadzić! Można się zdziwić! Otóż Meghan Markle i Harry chcą wynieść się zaledwie kilkanaście kilometrów dalej, na luksusowe osiedle willi zwane Hope Ranch. Ma tam być bardziej zacisznie i bezpiecznie. Może to strach sprawił, że Meghan i Harry wynoszą się z Montecito? Ostatnio przez okolicę przetoczyła się fala kradzieży, a parę miesięcy temu donoszono o pumie, która grasuje w okolicy!

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Co Walijczycy sądzą o śmierci Elżbiety II i nowym królu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają