Książęta William i Harry. Jak zmieniali się synowie lady Diany? [ZDJĘCIA]

2021-10-27 16:23
Książe Harry, Książe William
Autor: EASTNEWS

Obaj są przed czterdziestką, obaj mają już żony i dzieci. Książęta Wiliam i Harry są na ustach mediów od chwili narodzin. Dorastali w brytyjskiej rodzinie królewskiej, przeżyli rozwód rodziców, a później także tragedię związaną z dramatyczną śmiercią ich matki, księżnej Diany. Zobaczcie, jak mali, uroczy chłopcy zmieniali się w dorosłych następców tronu.

Brytyjska rodzina królewska budzi ogromne zainteresowanie. Śledzony jest każdy ruch królowej Elżbiety, jej syna Karola i jego synów Williama i Harry'ego. Nic dziwnego, że tak wielkim zainteresowaniem cieszy się netfliksowy hit "The Crown" opisujący losy królewskiej rodziny od wczesnej młodości 95-letniej dzisiaj królowej Elżbiety II. Z pewnością nie jest łatwo dorastać, gdy wokół roi się od kamer i aparatów, a właśnie w takich warunkach wychowywali się William i Harry, choć ich mama, lady Diana, gdy jeszcze żyła, bardzo starała się dać synom choć namiastkę prywatności i "normalnego", beztroskiego dzieciństwa. Dziś to dorośli mężczyźni, którzy sami mają rodziny. Zobaczcie, jak zmienili się w czasie niemal 40 lat.

Hotplota.pl: Książę Harry zamieszkał z teściową; nowy członek rodziny Jennifer Lopez
Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE