Znane mamy na Dzień Matki - co mówi o macierzyństwie księżna Kate, Julia Roberts czy Anna Czartoryska?

i

Autor: screen instagram@DukeandDuchessofCambridge Co mówi o macierzyństwie księżna Kate, Julia Roberts czy Anna Czartoryska?

Rodzina królewska

Księżna Kate może mówić o rozczarowaniu! Chodzi o księcia Williama

2023-02-01 21:15

Zdumiewające doniesienia z brytyjskiej rodziny królewskiej! Chodzi o księżną Kate i księcia Williama. Okazuje się, że wychwalana pod niebiosa małżonka następcy tronu nie cieszy się aż tak dużą sympatią poddanych, jak można by się spodziewać. Jej mąż znacznie wyprzedza ją w rankingu najpopularniejszych członków rodziny królewskiej.

Księżna Kate może poczuć zazdrość! Chodzi o księcia Williama. Nowy sondaż na temat brytyjskiej rodziny królewskiej

Księżna Kate zawsze świetnie wygląda, uśmiecha się szeroko i stroni od wszelakich kontrowersji. Trudno znaleźć o niej jakikolwiek krytyczny artykuł nawet w ostrych brytyjskich tabloidach! Jednak najnowsze doniesienia o brytyjskiej rodzinie królewskiej mogą bardzo zaskakiwać, jeśli chodzi o Kate. Okazuje się, że wychwalana pod niebiosa małżonka następcy tronu nie cieszy się aż tak dużą sympatią poddanych, jak można by się spodziewać. Jej mąż znacznie wyprzedza ją w rankingu najpopularniejszych członków rodziny królewskiej. Pokazuje to nowy sondaż Ipsos. 27 stycznia poproszono Brytyjczyków, by wymienili 2-3 ulubionych royalsów. Najczęściej wymieniano księcia Williama (50 proc.). Na kolejnej pozycji uplasował się król Karol (32 proc.), a dopiero na trzeciej księżna Kate (29 proc.)! Książę Harry został wymieniony przez 17 proc. badanych.

Książę William i Kate bardziej lubiani niż Meghan i Harry, ale stracili

Trzeba jednak przyznać, że gdy pytanie jest inaczej sformułowane, poparcie dla Kate wygląda znacznie lepiej, choć po wydaniu autobiografii księcia Harry'ego spadła również popularność następców tronu. Podczas gdy jeszcze w grudniu zeszłego roku William cieszył się 69-procentowym poparciem poddanych, teraz to zaledwie poparcie 61-procentowe. Kate straciła siedem punktów procentowych. Popiera ją 60 proc. Brytyjczyków, już nie 67 proc. Nieznacznie stracił też król Karol III - cieszy się 51-procentowym poparciem, wcześniej było to 54 proc. Camilla ma nadal 38-procentowe poparcie. Harry i Meghan Markle także są mniej lubiani. Jeszcze w grudniu 30 proc. Brytyjczyków miało dobre mniemanie o Harrym, teraz to 23 proc. Meghan miała w zeszłym miesiącu 24-procentowe poparcie, teraz wynosi ono zaledwie 19 proc.

Sonda
Kogo z rodziny królewskiej lubisz najbardziej?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany