Latająca postać terroryzuje lotnisko! Szok w USA

2021-08-01 12:00
Latający człowiek terroryzuje lotnisko!
Autor: TWITTER Latający człowiek terroryzuje lotnisko!

Co się dzieje w Los Angeles?! Piloci raz po raz informują o bardzo tajemniczym zjawisku, do którego regularnie dochodzi w okolicach sławnego lotniska LAX. Poważni i doświadczeni piloci samolotów meldują o... latającym człowieku widywanym w pobliżu samolotów. Kierujący innymi maszynami są ostrzegani przed fruwającą postacią. Czy to manifestacja UFO, a może czyjaś głupia zabawa? Eksperci nadal nie wiedzą!

Latająca postać nad Los Angeles! "New York Post" pisze o zdumiewającym zjawisku, z jakim mierzą się ostatnio piloci i obsługa naziemna sławnego lotniska LAX. Otóż raz po raz piloci Boeingów, doświadczeni przecież i poważni ludzie, którzy przechodzą nieustające badania lekarskie i psychologiczne, meldują o... latającym człowieku widywanym w pobliżu samolotów. Kierujący innymi maszynami są ostrzegani przed fruwającą postacią, która przecież może teoretycznie zagrozić ruchowi lotniczemu. UFO, a może zabawa bogatego dowcipnisia z Los Angeles? Piloci, jako twardo stąpający po ziemi ludzie, meldowali początkowo o "facecie z jet packiem". Jet pack to jak sprzęt o napędzie odrzutowym, który przypomina plecak i faktycznie daje możliwość latania. Na zdjęciach widać faktycznie coś na kształt człowieka z jet packiem. Ale czy na pewno? Oficjalny raport szokuje!

NIE PRZEGAP: Znany kardynał napastował 16-latka?! Mówił, że to sakrament

NIE PRZEGAP: Niezaszczepieni nie będą mogli wychodzić z domu? Jest mowa o więzieniu

Otóż raport wydany przez Federal Aviation Administration głosi, że to, co obserwowali piloci, jednak nie było po prostu człowiekiem z jet packiem. Czym? Tego nie wiadomo. Jednocześnie FAA potwierdza - ostatnie spotkanie z tajemniczym latającym obiektem miało miejsce w środę. Pilot Boeinga 747 donosił o obiekcie "przypominającym jet pack" na wysokości 5 tysięcy stóp i 15 mil na zachód od lotniska LAX. Obsługa naziemna natychmiast zaalarmowała pilotów pozostałych maszyn znajdujących się w pobliżu lub zmierzających w pobliże LAX. Czy nikt nie może powstrzymać tego osobnika? O dziwo, FBI bada sprawę już od września i nie jest w stanie schwytać dowcipnisia, bez względu na to, czy to człowiek, czy może Marsjanin.

NIE PRZEGAP: Szokująca kreskówka o rodzinie królewskiej! Nie darowali nawet królowej

NIE PRZEGAP: Tajemnicza operacja pierwszej damy! Lekarze wydali oświadczenie

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE