Lottie Moss odprawia nagie rytuały! Chodzi o miłość i seks

i

Autor: Instagram "lottiemossxo"

Co tam się stało?!

Lottie Moss odprawia nagie rytuały! Chodzi o miłość i seks

2023-08-14 7:00

Naga Lottie Moss (25 l.) urządziła sabat czarownic! Siostra sławnej Kate Moss jak zwykle unika ubrań, ale tym razem nie tylko pozuje do zdjęć, ale także odprawia magiczne rytuały miłosne. Otoczona świecami gwiazdka próbuje zaczarować swoich eks kochanków. Powinni zadrżeć ze strachu, a może szykować się na przypływ uczuć?

Lottie Moss odprawia nago miłosne czary! 25-latka zrzuciła odzienie i zapaliła świece

Lottie Moss (25 l.) dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę! Siostra legendarnej top modelki Kate Moss jak zwykle wykorzystała stary, sprawdzony sposób, czyli rozebrała się do naga, a zdjęcia przedstawiające swe ponętne ciało zamieściła na Instagramie. Ale tym razem piękna Lottie nie poprzestała na zrzuceniu ciuszków i pozowaniu do fotek. Teraz 25-latka urządziła prawdziwy sabat czarownic i odprawia tajemnicze rytuały miłosne! Na serii zdjęć fani zobaczyli golutką Lottie ze świecami, z podpisem "Hex your ex", co znaczy mniej więcej "zaczaruj swojego byłego". Czy Lottie rzuca na nich miłosne uroki, a może to jakaś zemsta? Eks kochankowie gwiazdki w każdym razie powinni mieć się na baczności!

Siostra Kate Moss rozbiera się za pięć dolarów. Lottie Moss twierdzi, że jest z tego dumna

Lottie Moss (25 l.) była jeszcze niedawno dobrze zapowiadającą się modelką młodego pokolenia. Siostrze samej Kate Moss (49 l.) wróżono wielką karierę i zarobienie milionów. Tymczasem piękna Lottie wpadła w wir imprez i odwyków, a prestiżowe zlecenia nie nadeszły. Gwiazdka pokochała za to... internetowe platformy dla dorosłych. Postanowiła zarabiać na rozbieraniu się w sieci. "Odblokuj dostęp, by zobaczyć moje piersi pupę i całe ciało całe mokre i namydlone" - głosiła jej pierwsza reklama... "Jej kariera sięgnęła dna" - komentowali specjaliści z branży mody w "The Sun". Lottie Moss odpowiadała w mediach społecznościowych: "Jestem DUMNA z bycia na tej platformie i całkowicie się rozbiorę, jeśli poprosisz wystarczająco ładnie".

Sonda
Wolisz Kate Moss czy Lottie Moss?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Zobacz, czy odpowiesz choć na połowę pytań!

Pytanie 1 z 10
Co znaczy słowo "basically"?
Sylwia Grzeszczak o rytuałach przed występem. Będziecie zszokowani!
Listen on Spreaker.