Lottie Moss znalazła miłość! Pokochał modelkę z tatuażem na twarzy

i

Autor: Instagram/Lottie Moss; Instagram/steeltheone Lottie Moss znalazła miłość! Pokochał modelkę z tatuażem na twarzy

Gorący romans gwiazdy

Lottie Moss znalazła miłość! Strażak pokochał modelkę z tatuażem na twarzy

2023-01-26 13:03

Lottie Moss (26 l.) zakochała się w dzielnym strażaku! Znana ze skandali i sprzedaży rozbieranych zdjęć siostra Kate Moss (49 l.) padła w objęcia gorącego modela, dorabiającego jako strażak ochotnik. Rozanielona gwiazda pokazała, jak romantyczny Australijczyk obsypał ją płatkami róż!

Lottie Moss pokazała chłopaka! 25-letni strażak zawładnął sercem gorącej modelki

Ona jest lubującą się w nagich skandalach modelką, on również pozuje do zdjęć i chodzi po wybiegach, ale także służy w ochotniczej straży pożarnej, ma więc szanse na ujarzmienie gorącej Lottie Moss! Siostra sławnej Kate Moss nie kryje już swojej miłości. Ujawniła na Instagramie, że spotyka się z Danielem Steelem (25 l.) z australijskiego Perth. Pokazała wspólną romatyczną fotkę, a także krótką relację z randki w hotelowym pokoju, podczas której podłoga i łóżko Lottie zostały dosłownie obsypane płatkami róż. Wygląda na to, że nowa miłość Lottie nie ma nic przeciwko jej szaleństwom ani tatuażowi na twarzy, z którym niedawno obudziła się gwiazdka po zakrapianej imprezie. Może to dlatego, ze tatuaż ten to napis "lover", czyli "kochanek".

Lottie Moss szaleje. Obudziła się z tatuażem na twarzy i zaatakowała Kate Moss

Niedawno Lottie Moss ogłosiła, że jest dumna z tego, iż pokazuje goliznę za pieniądze. "Jestem DUMNA z bycia na tej platformie i całkowicie się rozbiorę, jeśli poprosisz wystarczająco ładnie" - napisała w sieci. 25-latka przegoniła już Kate Moss pod względem skandali. Niedawno obudziła się po imprezie z tatuażem na twarzy. Znajomi wytatuowali pijanej do nieprzytomności gwiazdce słowo "Lover" na policzku... Ostatnio Lottie zaatakowała także Kate Moss. "Wiem, że zaczynałam z bardzo uprzywilejowanej pozycji, ponieważ jestem siostrą kogoś bardzo sławnego. Ale wierzcie mi lub nie, ta osoba nigdy tak naprawdę mnie nie wspierała" - ogłosiła Lottie Moss na Instagramie.

Sonda
Wolisz Kate Moss czy Lottie Moss?

QUIZ. Jakiego słowa to synonim? Test dla mistrzów, 10/10 to cud

Pytanie 1 z 10
Ambaras to...
Tatuaże: tak czy nie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany