Madonna

i

Autor: East News, Shutterstock Madonna

Gdzie jest Madonna?!

Madonna pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy. "To nie może być ona! Co stało się z jej twarzą?!"

2023-02-06 10:25

Madonna ma chyba w szafie kilka twarzy na różne okazje! Królowa popu pojawiła się publicznie podczas 66. ceremonii rozdania nagród Grammy i... trudno było ją rozpoznać. "Co ona zrobiła sobie z twarzą?!" - zastanawiają się załamani fani. 65-letnia gwiazda nie odebrała żadnej nagrody, tylko wygłosiła przemówienie.

Madonna pojawiła się na gali rozdania nagród Grammy. Piosenkarka znowu przeszła operacje plastyczne?

Madonna znów to zrobiła! 65-letnia gwiazda od jakiegoś czasu budzi zainteresowanie nie kolejnymi hitami na miarę "Like a Virgin", a eksperymentami z operacjami plastycznymi, nie wspominając o rozbieraniu się w internecie. Tym razem Madonna pojawiła się przed swoimi fanami nie za pośrednictwem instagramowych filtrów, a na żywo. Gwiazdę zaproszono na 66. ceremonię rozdania nagród Grammy. 65-letnia piosenkarka nie odebrała żadnej nagrody, tylko wygłosiła przemówienie po tym, jak transseksualna gwiazda Kim Petras odebrała nagrodę za piosenkę "Unholy" wykonaną z Samem Smithem. "Jestem tu, by podziękować wszystkim buntownikom świata. Musicie wiedzieć, że wasza odwaga nie pozostaje niezauważona" - mówiła Madonna, ale mało kto zwracał uwagę na słowa, bo uwagę przykuwała raczej odmieniona twarz piosenkarki. "Co ona zrobiła to sobie z twarzą?!" - zastanawiają się załamani fani.

Madonna i jej nowa twarz odwróciły uwagę od laureatów Grammys. Lista laureatów nagród Grammy 2023

Rzeczywiście, Madonna ponownie nie przypomina samej siebie, nawet w wersji po operacjach plastycznych. Jednak tym razem ubrała się od stóp do głów, choć jej stylizacja przypominała nieco Helgę z "'Allo 'Allo!", skrzyżowaną z postacią z "Gwiezdnych wojen". Hit czy kit? Tymczasem w najważniejszych kategoriach zostały nagrodzone następujące osoby: Najlepszy album muzyki dance/elektronicznej: „Renaissance” – Beyoncé; Najlepszy album rockowy: „Patient Numer 9” Ozzy Osbourne, nagranie roku - Lizzo, album roku - „Harry's House”, Harry Styles, piosenka roku: „Just Like That” Bonnie Raitt, najlepszy występ popowy solo: „Easy on Me” Adele, najlepszy album rap - Kendrick Lamar – Mr. Morale & the Big Steppers.

Sonda
Czy Madonna wygląda dobrze?

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
Być jak Madonna - Kamila Boruta wciela się w ikonę popkultury

Dziś jest znaną aktorką, ale w dzieciństwie przeżywała szkolny koszmar!

Posłuchaj szczerej rozmowy Marcina Mellera z Leną Górą!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają