Makabra w zoo. Zwierzę rozszarpało opiekuna. Wszystko się nagrało

i

Autor: Twitter

Wstrząsające!

Makabra w zoo. Niedźwiedź rozszarpał opiekuna. Wszystko się nagrało [18+]

2023-01-08 13:16

Potworny początek roku w ogrodzie zoologicznym w Uzbekistanie. Jeden z pracowników zoo, który wszedł do zagrody niedźwiedzia, by go nakarmić, nie zdołał już opuścić klatki. Rozwścieczone zwierzę rzuciło się na niego i dosłownie go rozszarpało. Mężczyzna zginął na miejscu. Służby twierdzą, że nie przestrzegał procedur bezpieczeństwa. Wszystko zarejestrowała kamera.

Niedźwiedź zagryzł pracownika zoo. Wstrząsające nagranie

Do dramatycznych wydarzeń doszło we wtorek, 3 stycznia, w prywatnym zoo w Andiżan w Uzbekistanie. Jak donosi "Daily Star", około godz. 16 jeden z pracowników ogrodu, wszedł do zagrody niedźwiedzia, by go nakarmić. W mediach społecznościowych pojawiło się wstrząsające nagranie całego zajścia. Widać na nim, jak mężczyzna wchodzi do klatki, wnosi ze sobą pokarm, wrzuca go do paśnika i jeszcze przez chwilę stoi w miejscu.

Dramat w zoo w Uzbekistanie. "Zabity nie przestrzegał zasad bezpieczeństwa"

Potem się odwraca, a za nim stoi już ogromny osobnik. Widać, że człowiek jest mocno spanikowany, próbuje się powoli wycofać, ale w momencie, gdy chce opuścić zagrodę, niedźwiedź się na niego rzuca, powala go na ziemię i dosłownie rozszarpuje. Mężczyzna zginął na miejscu. Agencja informacyjna TASS podaje, że Departament Spraw Wewnętrznych w Andiżan twierdzi po oględzinach, że pracownik nie przestrzegał surowych środków bezpieczeństwa podczas karmienia drapieżnika. W ramach śledztwa przeprowadzone zostaną badania medycyny sądowej. "Obecnie grupa dochodzeniowa przeprowadza także kontrolę na terenie ogrodu zoologicznego". 

Sonda
Czy boisz się dzikich zwierząt?
Niedźwiedź gonił mężczyznę

Czy wiesz, że weterynarze to grupa najsilniej obarczona ryzykiem śmierci samobójczej?

Posłuchaj rozmowy o blaskach i cieniach zawodu weterynarza!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany