Meghan Markle i książę Harry upokorzeni przez króla! Zepchnięci na sam dół

i

Autor: AP/Nariman El-Mofty Meghan Markle i książę Harry upokorzeni przez króla! "Zepchnięci na sam dół"

Rodzina królewska

Meghan Markle i książę Harry upokorzeni przez króla! "Zepchnięci na sam dół"

2022-09-28 11:50

Meghan Markle i książę Harry przeżywają kolejne upokorzenie! Najpierw najnowsze sondaże wykonane wśród Brytyjczyków ujawniły, że nie należą do zbyt popularnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej, a teraz decyzja króla Karola przyniosła kolejne złe wieści dla książęcej pary. Meghan i Harry zostali zepchnięci na sam dół! O co chodzi?

Nadchodzą ciężkie czasy dla Meghan Markle i księcia Harry'ego w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Król Karol III wysłał im jasny sygnał! 

Koniec pobłażania dla Meghan Markle i księcia Harry'ego w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Król Karol III wysłał im jasny sygnał! Od razu wszystko się wydało, a książęta Sussex muszą przełknąć gorzką pigułkę... Decyzja nowego króla Wielkiej Brytanii przyniosła kolejne złe wieści dla książęcej pary. Meghan i Harry zostali zepchnięci na sam dół! Chodzi o pozycję na oficjalnej stronie internetowej rodziny królewskiej, gdzie umieszczone są kolejno informacje o najważniejszych royalsach. Jeszcze do niedawna Meghan Markle i książę Harry znajdowali się na tej stronie tuż pod księżną Kate i księciem Williamem. Po śmierci Elżbiety II zmieniło się to niemal natychmiast! Wszystko wskazuje na to, że Karol III chciał pokazać synowi i synowej, gdzie jest teraz ich miejsce, bo informacja o nich została przesunięta na dół strony! Niżej są tylko upadły książę Andrzej, bohater pamiętnej seksafery oraz paru niemal nikomu nieznanych, pomniejszych członków rodu Windsorów.

Spada popularność Meghan Markle i księcia Harry'ego. Księżna Kate i książę William dużo bardziej lubiani

To nie pierwsze upokorzenie dla Meghan Markle i księcia Harry'ego, które musieli przeżyć w ostatnich dniach. Dopiero co najnowsze sondaże wykonane wśród Brytyjczyków przez "The Sun" ujawniły, że książęcy uciekinierzy nie należą do zbyt popularnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Na pierwszym miejscu ogólnego zestawienia uplasował się książę William (40 l.). 23 proc. Brytyjczyków lubi go najbardziej. Drugie miejsce zajęła księżna Kate – wskazało ją 20 proc. osób. Kolejne miejsca zajęli Karol (19 proc.) i Anna (19 proc.). Piąta lokata może zaskoczyć, bo zajął ją książę Harry (16 proc.). Jedynie 9 proc. osób wskazało na Meghan Markle jako na ulubionego royalsa. Są też osoby mniej popularne od Meghan. To książę George i książę Edward, którzy zyskali po 7 proc. głosów.

Sonda
Czy lubisz Meghan Markle i księcia Harry'ego?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają