Meghan Markle kręci z gwiazdorem Hollywood?! Jest w trakcie rozwodu, chce zapomnieć

i

Autor: Evan Agostini/Invision/AP

Rodzina królewska

Meghan Markle kręci z gwiazdorem Hollywood?! "Jest w trakcie rozwodu, chce zapomnieć"

2023-07-05 19:20

Meghan Markle szykuje się na wielki przełom w swoim życiu?! Według plotek krążących już od jakiegoś czasu po Hollywood żona księcia Harry'ego ma teren jeden cel - wrócić do aktorstwa. I to w wielkim stylu. A pomóc ma jej w tym jeden z największych gwiazdorów, zmagający się obecnie z burzliwym rozwodem...

Meghan Markle potajemnie planuje współpracę z Kevinem Costnerem i powrót do aktorstwa? W tle księżna Diana!

Życie nie rozpieszcza ostatnio Meghan Markle i księcia Harry'ego. Dopiero co stracili wart 20 milionów dolarów kontrakt ze Spotify, dopiero co świat obiegły wielokrotnie plotki o rzekomym kryzysie w ich małżeństwie. Wygląda na to, że nie wiedzie im się ani w życiu prywatnym, ani zawodowym. Co robić w tej sytuacji? Meghan Markle chce odpalić swój "plan B" - przekonują Daily Beast i New Idea. Podobno żona księcia Harry'ego zamierza wrócić do aktorstwa - i to w wielkim stylu. Meghan Markle według tych niepotwierdzonych doniesień walczy o główną wolę w sequelu sławnego filmu "The Bodyguard" z 1992 roku. W rolę gwiazdy zakochanej w ochroniarzu wcieliła się wtedy sama Whitney Houston.

Kevin Costner chce rzucić się w wir pracy, Meghan chce wreszcie jakiegoś sukcesu

Kevin Costner marzy podobno o kontynuacji, bo z powodu burzliwego rozwodu zamierza rzucić się w wir pracy. Kiedyś chciał, by w sequelu kinowego hitu zagrała księżna Diana. Czy teraz zaangażuje Meghan Markle? Film ma opowiadac o księżniczce i jej ochroniarzu, a Meghan jest wszak księżną Sussexu. Ona na pewno chciałaby odnieść sukces i zarobić, on potrzebuje rozgłosu dla nowego filmu - kto wie, może z tej mąki będzie chleb?

Sonda
Czy Meghan Markle i książę Harry niebawem się rozwiodą?

QUIZ. Największe skandale w rodzinach królewskich! Pamiętasz wszystkie? Test tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Król Karol III jako książę Karol romansował z Camillą, która dziś jest królową małżonką. Pewien członek królewskiego rodu miał romans z inną Camillą - La Camillą z zespołu Army of Lovers znaną z wielkiego biustu. Kto to był?
Co napisał Książę Harry?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany