Melania Trump PODPALONA! Zrobili to jej rodacy

2020-07-09 12:21 mw
Melania Trump
Autor: Instagram

Drewnianą rzeźbę Melanii Trump spotkał ten sam los, co rzeźbę jej męża. Stanęła w płomieniach w pobliżu jej rodzinnej miejscowości Sevnica w Słowenii. Tak przynajmniej twierdzi Brad Downey, autor rzeźby. Do podpalania miało dojść 4 lipca, podczas weekendu z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych.

Brad Downey, amerykański artysta mieszkający w Berlinie, poinformował, że dostał telefon od słoweńskiej policji, by usunął drewnianą rzeźbę Melanii Trump, żony prezydenta Stanów Zjednoczonych. Powodem miało być podpalenie podczas weekendu z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Downeyowi aż nie chce się wierzyć, że ktoś specjalnie podłożył ogień pod jego dzieło. - Chciałbym wiedzieć, dlaczego ktoś to zrobił - skomentował. 

Dochodzenie w tej sprawie nie zostało jeszcze zakończone, dlatego nie możemy ujawnić szczegółów skomentowała rzeczniczka słoweńskiej policji Alenka Drenik. Biuro Melanii Trump z Waszyngtonu nie skomentowało sprawy.

Pięć miesięcy wcześniej podobny los spotkał rzeźbę z wizerunkiem Donalda Trumpa w Słowenii. I w tym przypadku dokonali tego nieznani sprawcy. 

Melania Trump urodziła się jako Melania Knavs. Gdy wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych i zajęła się karierą modelki zmieniła nazwisko na Knauss. Odkąd jej mąż został zaprzysiężony na prezydenta USA, nie odwiedziła swojego rodzinnego kraju.

Express Biedrzyckiej - Sławomir Neumann: Trzaskowski może zmienia zdanie, ale je ma. Duda nie ma żadnego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze