Mężczyzna spoliczkował niedźwiedzia grizzly! Chodziło o dziewczyne

i

Autor: TikTok / anthonymooren174 Mężczyzna spoliczkował niedźwiedzia grizzly! "Chodziło o dziewczyne"

Szokujące wideo

Mężczyzna spoliczkował niedźwiedzia grizzly! Chodziło o dziewczynę. WIDEO

2022-09-28 5:10

Niewiarygodne wideo obiega świat! Na TikToku udostępniono nagranie z monitoringu domowego, na którym uwiecznione zostało szokujące starcie człowieka z niedźwiedziem grizzly w USA. Mężczyzna obchodzi swoją posesję z dziewczyną i psami, gdy nagle okazuje się, że w stodole siedzi wielki niedźwiedź. To, co stało się potem, szokuje!

Przeżył spotkanie z niedźwiedziem we własnym domu! Chciał bronić dziewczyny i zrobił coś szokującego

Niedźwiedzie grizzly to jedne z najbardziej niebezpiecznych zwierząt świata. Dla takiego osobnika zagryzienie człowieka czy zabicie go jednym machnięciem łapą to nic trudnego! Jak byśmy się zachowali, gdybyśmy nagle stanęli oko w oko z takim drapieżnikiem? Teoretycznie powinno się w takiej sytuacji spokojnie wycofać, nie patrząc zwierzęciu w oczy, a najlepiej przeciwdziałać takim spotkaniom, prewencyjnie hałasując, na przykład śpiewając na górskim szlaku. Ale kiedy przychodzi co do czego, ludzkie reakcje bywają niespodziewane. Tak było w przypadku pewnego Amerykanina, którego spotkanie z grizzly zostało uwiecznione przez kamerę domowego monitoringu, a potem udostępnione na TikToku. Ma już miliony wyświetleń!

Niedźwiedź zakradł się do stodoły. Gorzko tego pożałował

Co się stało? Na nagraniu widzimy, jak mężczyzna chodzi po podwórku w towarzystwie dziewczyny i psów. W pewnym momencie zbliżają się do czegoś, co wygląda jak szopa czy stodoła. Słychać krzyk przerażenia - ludzie orientują się, jaki gość zakradł się do budynku gospodarczego. "Cofnij się, cofnij się!" - krzyczy po angielsku mężczyzna. Głośno woła, chcąc wystraszyć niedźwiedzia i dać kobiecie czas na oddalenie się. Potem grizzly nagle wystawia głowę ze stodoły! Mężczyzna nie zastanawiając się, po prostu... policzkuje drapieżnika! Zaskoczony niedźwiedź zamiast atakować, wycofuje się. Potem człowiek robi jeszcze więcej hałasu, uderzając kijem o miskę. Misiek najwyraźniej czmychnął, gdzie pieprz rośnie!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rekin pożarł matkę na oczach 5-latki! "Ocean stał się czerwony"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Emily Ratajkowski i Brad Pitt są PARĄ?! Gwiazdor ma słabość do Polek

Mężczyzna spoliczkował niedźwiedzia grizzly! Chodziło o dziewczyne

i

Autor: TikTok / anthonymooren174 Mężczyzna spoliczkował niedźwiedzia grizzly! "Chodziło o dziewczyne"
Sonda
Czy widziałeś kiedyś na własne oczy niedźwiedzia, ale nie w zoo ani w internecie?

Dzikie, egzotyczne zwierzęta. Rozpoznacie je, co o nich wiecie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Jak się nazywa słynny prowadzący/narrator programów przyrodniczych produkcji BBC, który od lat 50. XX w. przybliża nam życie dzikich zwierząt?
Justyna Święty-Ersetic prezentuje dzwoneczek odstraszający niedźwiedzie w japońskiej dżungli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają