Mógł zginąć dla $23

2018-03-19 2:00
Mógł zginąć dla $23
Autor: Newsflare/Tarbouriech Roseline via AP

Dosięgło go siedem kul, ale prawdopodobnie przeżyje. 26-letni taksówkarz został postrzelony przez pasażera, którego zabrał w sobotę nad ranem z ulicy na Bronksie. Napastnik chciał go okraść. Zabrał mu 23 dol.

Taksówkarz Jeffrey Cisnero Camacho, który w piątkową noc jeździł dla Ubera, zabrał pasażera z ulicy w okolicach Wiiliamsbridge. Zdążyli dojechać w okolice Bronx Zoo, gdy mężczyzna wyjął broń i zaczął strzelać do 26-latka. Gdy ten zakrwawiony osunął się na fotelu, przeszukał jego kieszenie i uciekł, zabierając zaledwie 23 dol. Rannego zabrało pogotowie, które zawiozło go do szpitala. Jest w krytycznym, ale stabilnym stanie. Sprawcy napadu szuka policja. Federacja Taksówkarzy Stanu Nowy Jork zaoferowała 1 tys. dol. nagrody za informacje, które mogą doprowadzić do aresztowania bandyty. Jeffrey Cisnero Camacho, który pochodzi z Republiki Dominikany, mieszka w USA od pięciu lat. Od roku jeździ jako taksówkarz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE