Najpiękniejsza kobieta świata znów do wzięcia! Zrzuciła obrączkę i zostawiła gwiazdę sportu?

i

Autor: East News Najpiękniejsza kobieta świata znów do wzięcia! Zrzuciła obrączkę i zostawiła gwiazdę sportu?

Gisele Bündchen się rozwodzi?

Najpiękniejsza kobieta świata znów do wzięcia? Zrzuciła obrączkę i zostawiła gwiazdę sportu

2022-10-06 13:31

To może być najgłośniejsze rozstanie od czasu rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie. Brazylijska supermodelka Gisele Bündchen (42 l.) i najlepiej na świecie opłacany gracz NFL Tom Brady (45 l.) uchodzili za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par show-biznesu. Teraz wynajęli prawników rozwodowych. To koniec?

Ona została swego czasu okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata. Gisele Bündchen - pochodząca z Brazylii modelka, jeden z aniołków Victoria’s Secret - i Tom Brady,  siedmiokrotny zdobywca Super Bowl i najlepiej opłacany zawodnik na świecie tworzyli zgraną parę przez niemal 16 lat. Poznali się w 2006 roku, a trzy lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Modelka - wcześniej związana między innymi z Leonardo DiCaprio - i zawodnik doczekali się dwójki dzieci: 12-letniego Benjamina i 9-letniej Vivian. Teraz najprawdopodobniej zdecydowali, że to już koniec.

Modelka i sportowiec wynajęli prawników

Źródła "Page Six" przekonują, że byli kochankowie od wielu miesięcy ze sobą nie mieszkają, mają za sobą tygodnie burzliwych kłótni, a ostatnio wynajęli prawników specjalizujących się w rozwodach. W dodatku Gisele została ostatnio przyłapana bez ślubnej obrączki. Powodem rozstania miała być… kariera Brady’ego. Futbolista grający na pozycji quarterbacka na początku tego roku poinformował, że kończy karierę. Jego emerytura nie trwała jednak długo - już dwa miesiące później zdecydował, że wraca na boisko. I to właśnie miało poróżnić parę.

Gisele Bündchen i Tom Brady się rozstają? Poszło o karierę

Gisele ucieszyła się bowiem z jego decyzji o zakończeniu kariery. Wcześniej narzekała, że zbyt wiele czasu poświęca na sport, a zbyt mało rodzinie. Chciała, by teraz skupił się na niej i ich dwójce dzieci. Portal jednak powołuje się też na wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia Bündchen, która uważa, że to nie jest powód rozpadu ich związku, a przynajmniej nie jedyny. 

Sonda
Przyjaźń po rozwodzie. To możliwe?
Jak ustala się opiekę nad dzieckiem po rozwodzie?