Nie do wiary!

Najseksowniejsza prawniczka świata! Nie uwierzysz, gdy ją zobaczysz

2023-08-23 14:10

To po prostu nie do wiary! Najseksowniejsza prawniczka świata sprawia, że fani omdlewają patrząc na jej półnagie zdjęcia. Denise Rocha (39 l.) zapewnia, że jest prawdziwą panią adwokat, tyle że zamiast nobliwej togi woli nosić skąpe bikini i czerwone kozaczki. Wcześniej obiecywała, że założy szkołę seksu. Poszedłbyś do takiej prawniczki? Głosuj w naszej sondzie!

Denise Rocha z Brazylii to najseksowniejsza prawniczka świata. Kim Kardashian została zdetronizowana

Kiedy Kim Kardashian zaczęła zdobywać wykształcenie prawnicze, wielu przeżyło szok i niedowierzanie. Celebrytka znana dotychczas z kręcenia seks taśm i pokazywania ogromnych pośladków miałaby odnaleźć się w todze na sali sądowej? Jak się okazało, Kim zdała swoje pierwsze egzaminy i szykuje się do kolejnych, a tymczasem z otchłani showbiznesu wyłaniają się kolejne skąpo odziane adeptki prawa. Należy do nich także brazylijska piękność Denise Rocha (39 l.). Została już nawet okrzyknięta najseksowniejszą prawniczką świata, detronizując tym samym Kim Kardashian. Półnaga modelka zapewnia, że jest prawdziwą panią adwokat, tyle że zamiast nobliwej togi woli nosić skąpe bikini i czerwone kozaczki.

Denise Rocha to nie tylko prawniczka. Planuje zostać seks nauczycielką

Pokazuje w sieci swoje coraz to bardziej gołe fotki, a fani omdlewają z zachwytu w komentarzach! Niektórzy zastanawiają się jednak, czy takie stroje przystoją pani adwokat i czy aby na pewno Denise nie będzie miała kłopotu ze znalezieniem jakichś klientów. Ale ona raczej się tym nie przejmuje, bo jest prawdziwą kobietą renesansu. Ostatnio ogłosiła swoje nowe ambitne cele - zamierza zostać najchętniej obserwowaną w internecie Brazylijką, obiecywała też założenie szkoły seksu. A czy Ty skorzystałbyś z usług Denise Rocha na sali sądowej? Głosuj i decyduj!

Sonda
Skorzystałbyś z usług takiej prawniczki?
Alicja Węgorzewska o karierze córki. „Nie mówiłam, zostań lekarzem, prawnikiem czy śpiewaczką operową”
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany