Narkotykowy diler wpadł w Ridgewood

2018-05-25 2:00

Kokaina, tysiące silnych tabletek przeciwbólowych oraz ponad 400 tys. dolarów w gotówce, pochodzących najprawdopodobniej z handlu narkotykami - to efekt naloty specjalnego oddziału Queens North Narcotics Unit NYPD na mieszkanie w Rodgewood. W ich ręcę wpadł też 49-letni diler.

Policja podaje, że Fernando Torres (49 l.) był obserwowany od jakiegoś czasu. W końcu oficerowie wkroczyli do akcji. Zatrzymali Torresa, kiedy wysiadał z samochodu, którym podjechał pod dom przy 71 Avenue. W aucie znaleźli m.in. 542 tabletki oxycodone, kilkadziesiąt tabletek Xanaxu, morfinę, valium, Ambien Vicodin oraz 26 woreczków z kokainą. W domu odkryli więcej nielegalnego towaru - 439 tabletek Darvocet, bardzo silnie uzależniającego leku przeciwbólowego, który oficjalnie wycofano ze sprzedaży w 2010 r. oraz kolejne 1000 tabletek Xanax. W ręce policjantów wpadł też worek z $419.000.

Torres został aresztowany i usłyszał zarzuty dystrybucji narkotyków i silnie uzależniających substancji. Wyszedł z aresztu po wpłaceniu $300 tys. kaucji. W sądzie ma się pojawić 1 czerwca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany