Nauczyciel kanibal. Zabił kochanka, by go ZJEŚĆ?

2020-11-22 12:23 mw

Niemiecka policja aresztowała 41-letniego nauczyciela, Stefana R., który podejrzany jest o zamordowanie 44-letniego Stefana Trogischa. Z ustaleń policji wynika, że mężczyźni poznali się przez portal randkowy, al po tym spotkaniu Trogisch zaginął we wrześniu. Policyjnyn psom udało się odnaleźć… kości 44-latka, a trop doprowadził do mieszkania nauczyciela, który, jak się okazało, interesował się kanibalizmem.

Czy Stefan Trogisch padł ofiarą kanibala? To pytanie zadaje sobie policja z Berlina, a zebrane do tej pory dowody wiele na to wskazują. 41-letni nauczyciel matematyki i chemii w liceum, Stefan R., poznał na portalu randkowym 44-latka. Umówił się z nim, a po randce przepadł jak kamień w wodę. Jego zaginięcie zgłosili we wrześniu jego współlokatorzy. W listopadzie przypadkowi przechodnie znaleźli ludzkie kości w parku, a policyjne psy dotarły przez kości Toglischa do mieszkania 41-letniego nauczyciela. W mieszkaniu odkryto piłę z ludzką krwią, różnego rodzaju chemikalia i pustą lodówkę. 

Podejrzany powiedział policji, że chce użyć tych chemikaliów do produkcji mydła, ale policja bada, czy można je było wykorzystać do rozbicia ludzkiego ciała. Mają podejrzenie, że nauczyciel chemii i matematyki jest kanibalem. Śledczy sprawdzili komputer Stefana R., gdzie aż roiło się od kanibalistycznych treści. Na jednym forum Stefan R. odpowiadał na pytania innych użytkowników dotyczących tego, czy można przeżyć amputację genitaliów - mówiąc, że „z mojego doświadczenia” niektórzy chcieli tego, aby poczuć się kobietami lub czerpać z tego masochistyczną przyjemność. „Ze względu na całkowicie pozbawioną mięsa kość i inne dowody mocno podejrzewamy, że Stefan Toglisch padł ofiarą kanibala” - powiedział rzecznik policji.

Tak wygląda grób Ewy Tylman
Najnowsze