Nauczyciel pobił się z uczniami! Był nękany przez dzieci

i

Autor: YouTube/9 News Australia Nauczyciel pobił się z uczniami! Był nękany przez dzieci

Bijatyka na lekcji!

Nauczyciel pobił się z uczniami na lekcji! Dzieci rzuciły w niego stołem. WIDEO

2023-03-24 16:26

Przemoc w szkole to duży problem nie tylko w Polsce! W Australii doszło do regularnej bijatyki na lekcji. 62-letni nauczyciel nie wytrzymał, kiedy nastolatkowie rzucali w niego kulkami papieru. Chwycił jednego z nich za koszulkę, w odpowiedzi w stronę pedagoga poleciał stół. Mężczyzna został zatrzymany. Petycję w jego obronie podpisało tysiące ludzi. Słusznie?

Uczniowie dręczyli nauczyciela na lekcji. 62-latek nie wytrzymał i rzucił się na nastolatka. Wideo obiegło świat

Uczniowie, którzy dopuszczają się przemocy wobec kolegów i nauczycieli to niestety częsty problem. Ostatnio w Polsce było głośno o przypadku dręczenia rówieśników przez grupę nastolatków z Pruszkowa, a w USA o sytuacji, w której nauczyciel uderzył ucznia, który raz po raz złośliwie przeszkadzał w lekcji. W Australii doszło zaś do regularnej bijatyki w szkole! Wszystko zostało uwiecznione na filmie przez uczniów. Dramat rozegrał się w Maitland Grossman High School w Nowej Południowej Walii. Na filmie widzimy, jak 62-letni nauczyciel Michael Kable obrzucany jest papierowymi kulkami przez grupę nastoletnich chłopców siedzących w ławkach. "Rozumiecie mnie? Przestańcie to robić?" - woła mężczyzna, ale dzieci tylko się śmieją.

Nauczyciel pobił ucznia na lekcji. Usłyszał zarzuty, wyszedł z aresztu za kaucją. Wielu innych uczniów go broni

W pewnym momencie pedagog traci nad sobą panowanie. Chwyta jednego z chłopaków za koszulkę i zaczyna go szarpać. W odpowiedzi uczniowie rzucają w nauczyciela stołem. Potem następuje moment chaotycznej szarpaniny. Mężczyzna został zatrzymany przez policję zaraz po zdarzeniu, wyszedł z aresztu za kaucją. Usłyszał zarzut napaści. W obronie pedagoga kilka tysięcy osób podpisało specjalną petycję. Inni uczniowie argumentują, że pan Kable był długo nękany przez tę grupę uczniów i po prostu nie wytrzymał. Sam Michael Kable mówi, że zrobił źle, bo takie sytuacje to część jego pracy i nie powinien był tracić nad sobą panowania. A Ty co o tym sądzisz? Zagłosuj w sondzie!

Sonda
Czy też trzymasz stronę nauczyciela?

QUIZ. Tych przedmiotów nienawidziłeś w szkole. Pamiętasz podstawy chemii, fizyki i biologii?

Pytanie 1 z 15
Na początek chemia. Rtęć - jako pierwiastel - to w tablicy Mendelejewa:
Łódzki nauczyciel w dwie doby przebiegł ponad 300 kilometrów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany