Meghan, Harry

i

Autor: AP

Rodzina królewska

Nie zgadniesz, co chce robić Meghan Markle! Jest mowa o szaleństwie!

2023-10-02 17:50

Meghan Markle zaczyna zupełnie nową karierę, która zupełnie nie będzie związana z brytyjską rodziną królewską ani z Hollywood?! Daily Mail i New York Post twierdzą, że ambicje żony księcia Harry'ego sięgają znacznie dalej, niż mogłoby przypuszczać wielu obserwatorów królewskiego życia. Meghan Markle chce iść po władzę. Ma szanse?

Meghan Markle niespodziewanie całkowicie zmieni swoje życie i kierunek kariery? Szokujące plotki z rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry mieszkają w Stanach Zjednoczonych już trzy lata. Nadal są zdecydowanie częściej krytykowani niż chwaleni, a ich kariery wydają się stać z miejscu. Umowa ze Spotify została zerwana, a nieoficjalne pogłoski o braku pomysłu na siebie i niedostatkach profesjonalizmu na pewno nie pomogły książęcej parze w podboju Los Angeles. Czy teraz się to zmieni? Daily Mail i New York Post twierdzą, że ambicje żony księcia Harry'ego sięgają znacznie dalej, niż mogłoby przypuszczać wielu obserwatorów królewskiego życia. Meghan Markle zaczyna zupełnie nową karierę, która zupełnie nie będzie związana z brytyjską rodziną królewską ani z Hollywood?! O co chodzi? Podobno Meghan Markle ma chrapkę na... miejsce w amerykańskim Senacie. Pojawiła się rzadka okazja do objęcia tego miejsca.

"W obliczu szaleństwa, jakim jest obecnie amerykańska polityka, nie jest to niemożliwe” 

Mianowicie zmarła jedna z członkiń Senatu, 90-letnia Dianne Feinstein. Ktoś musi wejść na jej miejsce, a nazwisko Meghan Markle krąży na giełdzie kandydatów... „Meghan zdecydowanie nie ma szans, ale w obliczu szaleństwa, jakim jest obecnie amerykańska polityka, nie jest to niemożliwe” – powiedział Daily Mail główny darczyńca Demokratów z gubernatora Kalifornii Gavina Newsoma. „Działały się bardziej szalone rzeczy” - dodał. O wiele wieksze szanse mają według tego źródła Oprah Winfrey lub ktoś z klanu Kennedych. Sam Gavin Newsom powiedział wcześniej, że chciałby mianować czarnoskórą kobietę do Senatu, gdyby Dianne Feinstein odeszła. Oprah Winfrey odmówiła w wywiadzie dla "Los Angeles Times" objęcia stanowiska w Senacie. Może w tej sytuacji Meghan Markle ma jednak szanse w polityce?

Sonda
Czy lubisz Meghan Markle i księcia Harry'ego?

QUIZ. Brytyjska rodzina królewska bez tajemnic! NOWY quiz o pałacowym życiu

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się fundacja Meghan Markle i księcia Harry'ego?
"Wielką Brytanię czeka okres dwóch królów" Ekspert ujawnia kulisy relacji w rodzinie królewskiej
Nasi Partnerzy polecają