Cher i Georgia Holt

i

Autor: EAST NEWS

Cher w żałobie

Nie żyje matka Cher. Była znaną aktorką

2022-12-11 21:21

Legendarna piosenkarka Cher poinformowała o śmierci mamy. Georgia Holt podobnie jak jej córka była gwiazdą. W młodości występowała jako piosenkarka i aktorka. Nie podano przyczyny śmierci matki Cher, ale wiadomo, że kobieta na początku września trafiła do szpitala z zapaleniem płuc i od dłuższego czasu skarżyła się na problemy zdrowotne.

Nie żyje matka Cher Zmarła Georgia Holt

Cher poinformowała, że zmarła jej matka, Georgia Holt. Kobieta od dłuższego czasu cierpiała na nawracające problemy zdrowotne, a we wrześniu trafiła do szpitala z zapaleniem płuc. Cher w swoim komunikacie napisała jedynie "Mama odeszła". Zewsząd płyną kondolencje od przyjaciół, rodziny i fanów. Jak podaje serwis interia.pl jeden z fanów, który niedawno sam pożegnał mamę napisał do artystki:  "Tak mi przykro z powodu Twojej straty. Wy dwie byliście tak bardzo zabawne. Czas nie leczy tej rany, pomaga przekształcić ją w pocieszające wspomnienia, które sprawiają, że smutek jest znośny. Kontynuuj honorowanie wspomnień". 

Georgia Holt podobnie jak jej córka była piosenkarką i aktorką. Karierę zaczynała jako 6-latka. Śpiewała w jednym ze stacji radiowych Oklahoma City. Miała również na swoim koncie kilka występów telewizyjnych w programach: "I Love Lucy" i "The Adventures of Ozzie & Harriet". 

Zobacz także: Cardi B wyjęła sobie sztuczną pupę! Mocne ostrzeżenie dla fanów

Nabrzeże Wisły w Starym Fordonie oficjalnie otwarte!
Nasi Partnerzy polecają