Nie żyje miss Brazylii 2018

i

Autor: Instagram Nie żyje miss Brazylii 2018

Nie żyje miss Brazylii. Królowa piękności zapadła w śpiączkę po rutynowej operacji!

2022-06-22 12:02

To wielka tragedia. 27-letnia miss Brazylii zmarła w poniedziałek, 20 czerwca. Przez ostatnie dwa miesiące była w śpiączce. Zapadła w nią zaledwie kilka dni po rutynowym zabiegu wycięcia migdałków. "Bóg wybrał ten dzień, aby odebrać naszą księżniczkę" - napisał ksiądz, przyjaciel jej rodziny. Bliscy kobiety chcą pozwać szpital o błąd w sztuce.

Pod koniec marca tego roku 27-letnia Gleycy Correia z Macae w południowo-wschodniej Brazylii poddała się rutynowemu zabiegowi usunięcia migdałków. Jak dla "Mirror" relacjonuje ksiądz Lidiane Alves Oliveira, przyjaciel rodziny zmarłej, kilka dni później, już w domu, dostała krwotoku.

Gleycy Correia nie żyje. To miał być prosty zabieg

Zgłosiła się do szpitala, gdzie doszło do nagłego zatrzymania akcji serca. "Od tamtej pory była w śpiączce, bez aktywności neurologicznej" - mówi duchowny. Miss Brazylii zmarła w poniedziałek, 20 czerwca. "Wiemy, że będzie nam jej bardzo brakować, ale teraz będzie rozjaśniać niebo swoim uśmiechem". Bliscy kobiety zapowiadają, że będą chcieli oskarżyć szpital, w którym była wykonywana operacja, o błąd w sztuce lekarskiej. 

CZYTAJ TAKŻE: Tragedia! Znana tancerka zmarła w dniu swojego ślubu. Osierociła 8-miesięcznego synka!

Finał Miss World

Miss Brazylii: kim była?

Tytuł królowej piękności Brazylii Correia zdobyła w 2018 roku, miała wtedy 23 lata. Na co dzień była modelką oraz makijażystką z ogromnym gronem obserwatorów na Instagramie.

CZYTAJ TAKŻE: Setki milionów za Nobla - to rekord! Dmitrij Muratow przekaże pieniądze na piękny cel

Sonda
Przechodziłaś/eś kiedyś poważną operację?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE