Nie żyje Samantha Weinstein

i

Autor: Shutterstock Nie żyje Samantha Weinstein

Smutne wieści

Nie żyje młoda aktorka. 28-letnia gwiazda pół roku temu wyszła za mąż

2023-05-26 13:13

W wieku 28 lat zmarła Samantha Weinstein, kanadyjska aktorka, znana między innymi z roli Heather w remake'u "Carrie". Kobieta od lat walczyła z rakiem jajnika. Niestety, po ponad dwóch latach leczenia, zmarła. "Ona właśnie wyrusza w kolejną podróż, mamy złamane serca" - powiedział jej agent. Pół roku temu wyszła za mąż.

Dramatyczne wieści pojawiły się na instagramowym koncie aktorki. "Po dwóch i pół roku leczenia raka i całym życiu podróżowania dookoła świata, w czasie którego podkładała głos do kreskówek, tworzyła muzykę, grała i dowiedziała się o życiu więcej, niż większość ludzi kiedykolwiek się dowie, wyrusza na swoją kolejną przygodę. Sam zmarła 14 maja o godz. 11:25 w otoczeniu swoich bliskich" - głosi wpis opatrzony zdjęciem Samanthy Weinstein. 

Młoda aktorka zmarła na raka jajnika

28-letnia kanadyjska aktorka przegrała trwającą parę lat walkę z rakiem jajnika, którą regularnie relacjonowała w mediach społęcznościowych. Dzieliła się z obserwatorami nawet najtrudniejszymi chwilami. Opowiadała o operacjach, chemioterapii, łysieniu. Wiele wskazywało na to, że ze stanem zdrowia aktorki jest coraz lepiej. Nieco ponad pół roku temu wyszła za mąż, zaczynała zupełnie nowe życie. Niestety, zostało brutalnie przerwane. "Jesteśmy zdruzgotani, pękły nam serca" - mówi dla Hollywood Reporter agent gwiazdy. 

Nie żyje Samantha Weinstein. Cudowne dziecko kina?

Samantha Weinstein karierę zaczęła już jako dziecko. Swój talent pokazała w krótkometrażowym filmie "Big Girl", za który jako 10-latka została nagrodzona za najlepszą rolę kobiecą na Festiwalu Filmowym w Toronto w 2005 roku. Aktorka słynęła z dubbingowania kreskówek, grała też na gitarze i śpiewała. Wielką sławę przyniosła jej rola nastoletniej Heather w remake'u filmu "Carrie" z 2013 roku. 

Sonda
Lubisz oglądać filmy?
Nie żyje Tina Turner. Miała 83 lata
Nasi Partnerzy polecają