SZOK! Nieboszczyk ożył na własnym pogrzebie! Jest wideo!

2021-07-30 16:10

Takie historie mrożą krew w żyłach i kojarzą się z tanimi horrorami, a to wydarzyło się naprawdę! Podczas pogrzebu żałobnicy zaobserwowali ruchy osoby, którą mieli pochować w ziemi. Pomimo ogromnego szoku, jeden z żałobników przytomnie rozpoczął reanimację nieboszczyka, który dawał oznaki życia. Całe niecodzienne zajście zostało uwiecznione na nagraniu, które opublikowano w internecie.

Do tego niezwykłego wydarzenia doszła na pogrzebie, który miał miejsce w północno-wschodniej części Libanu - a konkretnie w mieście Hermel w północno-wschodnim gubernatorstwie Baalbek-Hermel. O sprawie poinformował serwis gulftoday.ae, który zamieścił w sieci nagranie wideo z feralnego pogrzebu. Widzimy na nim grupę żałobników, którzy stoją wokół trumny i żegnają się ze zmarłym. Gdy już mieli go pochować, zauważano, że ciało poruszyło się. Natychmiast podjęto próbę reanimacji. 

ZOBACZ: Wielkie pożary w tureckich kurortach! Są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]

Jak podaje "Gulf Today", ciało mężczyzny zostało przetransportowane do pobliskiego szpitala. Tam lekarze mieli stwierdzić, że mężczyzna, którego ciało miało zostać już pochowane w ziemi, żyje! Nie wiadomo z jakiego powodu pierwotnie stwierdzono jego zgon. Historia pokazuje, że takie przypadki zdarzają się częściej, ale nie zawsze mają taki sam finał. 

Identyczna sytuacja miała niedawno miejsce w Egipcie w miejscowości Idku. Żałobnicy mieli zauważyć ruchy ciała w trumnie. Wybuchła panika i zamęt. Część żałobników chciała natychmiast przewieźć ciało do lekarza, ale niektórzy domagali się od rodziny uszanowała zmarłego i pochowania go. Ostatecznie mężczyzna trafił do szpitala i w wyniku powtórnych badań stwierdzono zgon. Żałobnicy powrócili na cmentarz, gdzie dokończono ceremonię pochówku.

Posłuchajmy bohaterów. Co dziś Powstańcy Warszawscy chcą przekazać młodym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE