Niedźwiedzie ZJADŁY turystkę na szlaku! Ludzkie szczątki w żołądkach zwierząt

2021-05-06 9:00 Zofia Dąbrowska
Niedźwiedź brunatny
Autor: Malene Thyssen / Wikimedia.org Niedźwiedź brunatny

Horror na szlaku turystycznym w Stanach Zjednoczonych w Kolorado! W lesie pod Durango niedźwiedzica z młodymi pożarły turystkę. Nie wiadomo, co sprowokowało zwierzęta do ataku. Laney Malavolta (+39 l.) mieszkała w okolicy i była doświadczoną miłośniczką pieszych wycieczek. Jej częściowo zjedzone zwłoki znalazł partner. Policja i strażnicy leśni potwierdzają, że w miejscu, gdzie leżało ciało, były liczne ślady niedźwiedzi, a zwierzęta zostały wytropione i zastrzelone ze względu na bezpieczeństwo turystów. W ich żołądkach dokonano makabrycznego odkrycia.

Takie ataki to rzadkość, ale niestety się zdarzają! Na leśnym szlaku turystycznym w amerykańskim stanie Kolorado niedźwiedzie zabiły i częściowo pożarły kobietę. Do ataku doszło 30 kwietnia. Laney Malavolta (+39 l.) mieszkała w okolicy i była doświadczoną miłośniczką pieszych wycieczek. Wybrała się na spacer drogą, którą dobrze znała. Mogła zabrać ze sobą na smyczy dwa psy i być może właśnie ich obecność rozjuszyła niedźwiedzicę, na którą kobieta natknęła się na odludziu. Niedźwiedzicy towarzyszyły dwa młode. To wyjątkowo niebezpieczna sytuacja, zwłaszcza jeśli niechcący stanie się między matką a młodymi. Być może właśnie to przytrafiło się 39-latce.

NIE PRZEGAP: Melinda Gates zostanie drugą najbogatszą kobieta świata! Bill Gates odda połowę fortuny?

Niedźwiedź gonił mężczyznę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze