Nowa Godzilla atakuje! Naukowcy ostrzegają przed groźną chmurą pyłu

2021-06-18 12:00
Godzilla uderza na Amerykę!
Autor: NASA Godzilla uderza na Amerykę!

Uwaga! Naukowcy ostrzegają przed wielką chmurą pomarańczowego pyłu, który może być groźny dla życia i zdrowia. To 24-tonowa porcja piachu z Sahary okrzyknięta już "Nową Godzillą"! Uderzyła we Florydę i będzie szaleć nad Ameryką także w sobotę. Lekarze ostrzegają, że wyjątkowo potężna chmura piachu z Sahary może spowodować problemy z oddychaniem i nasilenie objawów alergii u co wrażliwszych osób. Najgorsza sytuacja panuje na Florydzie. Oby tylko straszna Godzilla jak najszybciej opuściła Stany Zjednoczone!

Nowa Godzilla atakuje Amerykę! Takim strasznym imieniem okrzyknięto wyjątkowo dorodną chmurę pomarańczowego piachu z Sahary, która przyfrunęła do Stanów Zjednoczonych. Przebyła bowiem dokładnie taką samą drogę przez ocean jak inna saharyjska chmura, nazwana Godzillą rok temu. Niebo znów zrobi się pomarańczowe, na domach i samochodach osiądzie gruba warstwa pyłu. A co wrażliwsze osoby mogą mieć poważne kłopoty ze zdrowiem! Lekarze ostrzegają, że wyjątkowo potężna chmura piachu z Sahary może spowodować problemy z oddychaniem i nasilenie objawów alergii u co wrażliwszych osób. Najgorsza sytuacja panuje na Florydzie, gdzie właśnie teraz zaczynają docierać cząsteczki piachu znad Sahary.

NIE PRZEGAP: Szok! Pyton gigant u granic Polski. Wił się w rzece

Nowa Godzilla zaczyna już uderzać we Florydę będzie szaleć nad Ameryką także w sobotę, a możliwe, że zasiedzi się w Ameryce do niedzieli. Co w tej sytuacji robić? Osoby przewlekle chore powinny nie wychodzić z domów i nie otwierać okien albo przenieść się na czas ataku Nowej Godzilli bardziej na północ. Jest jednak jeden pozytywny efekt niepokojącego zjawiska. Otóż kiedy w powietrzu wisi pył znad Sahary, wschody i zachody słońca są jeszcze bardziej widowiskowe niż zazwyczaj!

NIE PRZEGAP: Ten mężczyzna miał cztery tysiące kochanek! Dziś Miles Long wyznał wszystko

NIE PRZEGAP: Meghan Markle i książę Harry stracą 90 milionów?! Nie wywiązali się z umowy

Jackowski miał wizję przed meczem Anglia - Polska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze