Nowa groźna MUTACJA koronawirusa! Ludzie UCIEKAJĄ z Londynu

2020-12-21 7:00 zw
Londyn
Autor: Pixabay Londyn

Opustoszałe ulice, pustka w zatłoczonych zwykle wagonach metra i panika na lotniskach. Na południu Wielkiej Brytanii wykryto nową, o wiele bardziej zaraźliwą mutację koronawirusa! Kolejne państwa wstrzymują loty z Wielkiej Brytanii tuż przed Świętami, a tłumy ludzi, w tym Polacy, walczą o ostatnie bilety.

Dramat Brytyjczyków i Polaków mieszkających na Wyspach tuż przed Świętami! W Anglii wybuchła panika, ludzie szturmują lotniska i starają się opuścić Londyn, póki jeszcze jest to możliwe. A wszystko przez podejmowane z dnia na dzień decyzje rządów kolejnych państw, w tym Polski, by wstrzymać przyjmowanie lotów z Wielkiej Brytanii z powodu odkrycia na południu kraju nowej mutacji koronawirusa. Jedni uciekają z Anglii wystraszeni wizją nowej odmiany Covid-19, która według wstępnych ustaleń jest o 70 proc. bardziej zaraźliwa, inni chcą po prostu dotrzeć do rodzinnych domów na Święta. Na lotnisku Heathrow rozgrywają się dantejskie sceny.

Ludzie walczą o ostatnie bilety na samoloty. Na liście państw, które lada chwila nie przyjmą przybyszów z Anglii, poza Niemcami, Francją, Irlandią, Włochami, Belgią, Bułgarią, Kanadą, Izraelem, Danią, Turcją, Finlandią, Austrią, Holandią znalazła się właśnie także Polska. Loty z Wielkiej Brytanii do Polski zostaną zawieszone od północy z poniedziałku na wtorek. To ostatnia szansa dla naszych rodaków, którzy chcą dostać się do kraju. Tymczasem w Londynie ulice pustoszeją. Brytyjskie media pokazują puste wagony metra, zazwyczaj pełne ludzi zmierzających do pracy czy na świąteczne zakupy. Z powodu nowych obostrzeń zamknięte zostały bowiem wszystkie sklepy poza spożywczymi czy aptekami.

Przez koronawirusa zakażą petard i fajerwerków w sylwestra?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze