Nowa miłość Billa Gatesa? Nie zgadniesz ile ta blondynka ma lat!

2021-05-05 7:45
Bill Gates i Melinda Gates biorą rozwód
Autor: AP/Associated Press/East News

W wielkim świecie aż huczy od plotek! Bill Gates (65 l.) i Melinda Gates (56 l.) ogłosili, że postanowili się rozwieść, a dziennikarze ruszyli tropem pogłosek na temat przyczyn ich rozstania. Jak się okazuje, za rozwodem czwartego najbogatszego człowieka świata może stać pewna blondynka. Pisze o tym między innymi "Daily Mail". Kim jest tajemnicza Ann Winblad? Czy jest długonogą osiemnastoletnią modelką z Instagrama? Prawda na temat kobiety, która przez dziesiątki lat była niezwykle ważna dla Billa Gatesa, szokuje!

Dlaczego Bill Gates i Melinda Gates zdecydowali się rozwieść po 27 latach małżeństwa? Przecież wydawali się idealną parą, nigdy nie plotkowano o żadnych kryzysach w ich związku, prowadzili razem słynną fundację... Tym bardziej szokuje oświadczenie, jakie wspólnie wydali na Twitterze. Zgodnie z tym oświadczeniem Bill i Melinda Gates postanawiają się rozwieść, bo "nie są już w stanie rozwijać się jako para". Nieco bardziej sensacyjnie brzmią słowa, które zamieściła w swoim pozwie rozwodowym melinda - bo to ona wystąpiła o rozwód do sądu w Waszyngtonie. Żona Billa Gatesa określiła tam swoje małżeństwo jako "nieodwracalnie zniszczone". O co chodziło? Czy o kobietę? Na ten temat spekulują teraz amerykańskie i brytyjskie media.

NIE PRZEGAP: Bill Gates się rozwodzi! Jaki majątek mają do podziału Bill i Melinda Gates?

Bo w życiu Billa Gatesa od dosłownie dziesiątek lat był ktoś, o kim miliarder nie mógł zapomnieć. To jego była partnerka Ann Winblad (71 l.)! Spotykali się w latach 70. i zerwali, gdy Gates poznał w pracy Melindę Gates. Wahał się, czy powinien ją poślubić i radził się... właśnie Ann. I chociaż brzmi to niewiarygodnie, to według "Daily Mail" od ślubu aż do teraz żona pozwalała Billowi Gatesowi na doroczne weekendy spędzane w domku na plaży z Ann Winblad, w jej posiadłości w Outer Banks w Karolinie Północnej. Co ciekawe, Ann jest mężatką, jej mąż to 63-letni prywatny detektyw. Tylko przyjaźń, a może coś więcej?

NIE PRZEGAP: Cezary Gmyz oburzony! Wszedł do niemieckiego sklepu i zobaczył TO

Rozwód a podział opieki nad dziećmi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE