Nowe wieści o stanie zdrowia księżnej Kate. Ten krótki komentarz mówi wszystko

i

Autor: IG Nowe wieści o stanie zdrowia księżnej Kate. Ten krótki komentarz mówi wszystko

Co się dzieje?

Nowe doniesienia o księżnej Kate! TO wydarzy się za kilka dni?!

2024-07-10 14:07

Już za parę dni na czołówkach światowych portali informacyjnych mogą pojawić się najnowsze elektryzujące doniesienia o księżnej Kate! Takie plotki krążą po Wielkiej Brytanii. Fani rodziny królewskiej wstrzymali oddech i czekają na to, co podobno może wydarzyć się już za chwileczkę, już za momencik.

Już niebawem może być głośno o księżnej Kate. Wielka nowina spodziewana jest w ciągu paru najbliższych dni

Księżna Kate od Bożego Narodzenia przez pół roku nie pokazywała się publicznie. W marcu ogłosiła w oświadczeniu wideo, że zdiagnozowano u niej raka. I zniknęła. Plotki szalały! Internauci spekulowali m.in., że Kate rozstała się z Williamem, że nie żyje, jest w śpiączce, siedzi w bunkrze przeciwatomowym, wyjechała do USA... aż zaskoczyła wszystkich! Księżna Kate ostatnio pokazała się publicznie 15 czerwca i to razem z całą trójką dzieci. Podczas widowiskowej królewskiej parady Trooping the Colour wyglądała olśniewająco. Kiedy nastąpi kolejne publiczne pojawienie się księżnej Kate? Po Wielkiej Brytanii krążą już teraz plotki, które ekscytują fanów rodziny królewskiej.

Żona księcia Williama pojawi się na którymś z tenisowych meczy Wimbledonu? Kate zawsze pojawiała się na trybunach, teraz jednak choruje

Już za parę dni na czołówkach światowych portali informacyjnych mogą pojawić się najnowsze elektryzujące doniesienia o księżnej Kate. Fani rodziny królewskiej wstrzymali oddech i czekają na to, co podobno może wydarzyć się już za chwileczkę, już za momencik. Otóż możliwe, że żona księcia Williama pojawi się na którymś z tenisowych meczy Wimbledonu, który potrwa jeszcze kilka dni. Kate zawsze pojawiała się na trybunach, zachwycając urodą i stylem oraz gorąco kibicując uczestnikom. Organizatorzy Wimbledonu zapowiedzieli, że starają się zapewnić Kate „jak najbardziej elastyczne warunki” ewentualnego pojawienia się na meczu. Wszystko zależy od jej smaopoczucia. Wielkie nowiny możemy usłyszeć na krótko przed takim zdarzeniem - spodziewaną obecność księżnej Kate na Trooping the Color ogłoszono dopiero wieczorem w dniu poprzedzającym uroczystości.

Sonda
Czy rodzina królewska ukrywa prawdę o tym, co dzieje się z księżną Kate?

Jesteś jak księżna Kate czy jak Meghan Markle? Ten quiz odsłoni prawdę!

Pytanie 1 z 10
Introwertyczka czy ekstrawertyczka?
Iga Świątek odpadła z Wimbledonu!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają