Niemiecka policja

i

Autor: Shutterstock Niemiecka policja wyjaśnia szczegóły pobicia ukraińskiego żołnierza w hotelu we Frankfurcie. Zdj. ilustracyjne.

Awantura w hotelu

Ochroniarz hotelu pobił Ukraińca. Złamana szczęka i wstrząśnienie mózgu. Powód szokuje!

2023-03-13 11:16

Ochroniarz hotelu we Frankfurcie nad Menem brutalnie pobił ukraińskiego żołnierza, który przyjechał do Niemiec na rehabilitację po tym, jak został ranny. Żołnierz wszedł do hotelowego baru w wojskowym mundurze - podała strona informacyjna Novynarnya, powołując się na konsula generalnego Ukrainy Wadyma Kostiuka - pisze portal NV.

Frankfurt. Ukraiński żołnierz pobity w hotelu. Poszło o jego mundur

Dyplomata stwierdził, że ukraiński żołnierz trafił do szpitala ze złamaną szczęką i wstrząsem mózgu. Potrzebuje operacji. Według Kostiuka konsulat zapewni ofierze niezbędną pomoc prawną i inną. – Według naszych informacji w piątek wieczorem nasz żołnierz wszedł do hotelowego baru w mundurze. Po kilku uwagach obsługi hotelowej i ochrony na temat (niestosowności) jego ubioru doszło do kłótni, a następnie do bójki po próbie wyrzucenia naszego żołnierza przez ochronę (Czeczena z Kaukazu) – poinformował konsul generalny Ukrainy. – W wyniku zdarzenia nasz obywatel doznał złamania szczęki i wstrząsu mózgu. Policja odnotowała ten fakt – stwierdził Kostiuk i dodał, że policja będzie mogła udzielić bardziej szczegółowych informacji w poniedziałek (13 marca).

Na facebookowej grupie Ukraińcy we Frankfurcie nad Menem zaznaczono, że do konfliktu doszło w hotelu Roomers, a napastnikiem był 23-letni Czeczen.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Chiny chcą wygranej Putina? "Dla nich Rosja nie może przegrać tej wojny"

Sonda
Wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2023 roku?
Suczka Ania z Ukrainy walczy o życie w Polsce
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają