Odkrywa wdzięki i sekrety mórz. Najseksowniejsza pani naukowiec świata pływa z rekinami bada je i pozuje półgoła

i

Autor: @rosiekmoore r/ Instagram Odkrywa wdzięki i sekrety mórz. Najseksowniejsza pani naukowiec świata pływa z rekinami bada je i pozuje półgoła

Piękna i mądra

Odkrywa wdzięki i sekrety mórz. Najseksowniejsza pani naukowiec świata. ZDJĘCIA

2023-02-18 5:30

Rosie Moore (26 l.) przebojem zdobywa internet! Okrzyknięta najseksowniejszą pani naukowiec świata ostatnio wyspecjalizowała się w nurkowaniu w towarzystwie śmiertelnie niebezpiecznych rekinów. Rosie jest nieustraszona, piękna i mądra - zachwycają się fani. A Ty poszedłbyś popływać z rekinami?

Rosie Moore z USA najseksowniejszym naukowcem świata? Nowa gwiazda Instagrama jest nie tylko piękna

Kto powiedział, że naukowiec nie może wyglądać jak modelka? Stereotypom przeczy na każdym kroku piękna Rosie Moore (26 l.) ze Stanów Zjednoczonych. Na pierwszy rzut oka ta piękność chętnie pozująca w skąpym bikini i z głębokim dekoltem wygląda niczym jeszcze jedna instagramowa gwiazdka znana tylko z tego, że jest znana i gnie się w pozach idealnych do seksownych fotek. Ale tak naprawdę Rosie Moore z Florydy południowej to pani naukowiec specjalizująca się w naukach o ziemi, a konkretnie w dzikich zwierzętach. Nie sposób odmówić jej także zdolności autopromocyjnych. Rosie Moore stała się gwiazdą Instagrama dzięki temu, że odsłania przed swoimi obserwatorami nie tylko sekrety oceanów i mórz, ale również swoje wdzięki.

Rosie Moore zaczęła pływać z rekinami. Fani podzieleni w sprawie jej nowej pasji

Młoda Amerykanka została z tego powodu okrzyknięta najseksowniejszą panią naukowiec świata! Ostatnio 26-letnia badaczka wyspecjalizowała się w nurkowaniu w towarzystwie śmiertelnie niebezpiecznych rekinów. Rosie jest nieustraszona, piękna i mądra - zachwycają się fani. Inni ostrzegają Amerykankę przed podejmowaniem nadmiernego ryzyka. Jedno jest pewne - o Rosie jest coraz głośniej!

Sonda
Widziałeś kiedyś rekina?

Jak dobrze znasz polskie seriale lat 80.? QUIZ "Alternatywy 4", Zmiennicy" i inne

Pytanie 1 z 10
Propozycję objęcia jakiego stanowiska otrzymuje Nikodem Dyzma?
Farma Dyniowa w Radawie- najbardziej instagramowe miejsce na Podkarpaciu
Nasi Partnerzy polecają