Odmówiły szczepień. Matka i córka zmarły na Covid-19 tuż po sobie

2021-09-19 12:17
Szczepienie
Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Umarły na Covid-19 jedna po drugiej. Były przeciwniczkami szczepień, a matka nawet kimś w rodzaju antyszczepionkowej aktywistki, wmawiającej innym, jakie to fatalne skutki czekają ich, kiedy zaszczepią się przeciwko koronawirusowi oraz doradzała antycovidowym zwolennikom, jak zmagać się ze służbami państwa.

55 matka, Heather Maddern odeszła pierwsza 31 sierpnia w szpitalu w Ulsterze. Kilka dni temu zmarła w nim jej 32-letnia córka Sammie-Jo Forde. Obie wskutek ciężkiego zachorowania na Covid-19. Dramat, który dotknął przede wszystkim ich męża i ojca, wydarzył się w Irlandii Północnej. Wdowiec i ojciec zmarłej córki nie może pojąć, dlaczego kobiety odmówiły przyjęcia szczepionki. Wiedział, że 55-letnia Heather była zwolenniczką teorii spiskowych związanych z istnieniem pandemii i Covid-19. Uważała, że zaszczepienie powoduje więcej skutków fatalnych, niż korzystnych. Teraz pewnie zmieniłaby zdanie, ale na to jest już za późno.

Ujawniono, która ze szczepionek chroni najlepiej. Naukowcy nie mają żadnych wątpliwości

Jak rozmawiać z osobą, która obawia się szczepień
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE