Ona zrzuciła habit, on zdjął koloratkę. Skandaliczny romans księdza i zakonnicy

i

Autor: @massielpebe/Instagram & @tomcamr/Instagram Ona zrzuciła habit, on zdjął koloratkę. Skandaliczny romans księdza i zakonnicy

Duża galeria

Ona zrzuciła habit, on zdjął koloratkę. Gorący romans księdza i zakonnicy

2023-08-31 9:21

To historia jak z filmu. Ona chciała zostać zakonnicą, on miał zamiar być księdzem. Poznali się w seminarium i na początku nie zwracali na siebie uwagi, a ich gorący romans tak naprawdę zaczął się na... Instagramie. O tej parze mówi cały świat.

Ksiądz i zakonnica zakochani bez pamięci

Tomás Cam i Massiel Pereyra z Peru chcieli oddać swoje życie Bogu. Szybko jednak okazało się, że to nie będzie możliwe. Ona miała zostać zakonnicą, on księdzem. Poznali się, gdy studiowali teologię, jednak wtedy nawet nie podejrzewali, że połączy ich tak gorące uczucie. "Pamiętam, że rozmawiałem z nią może trzy razy przez te wszystkie lata. Byłem naprawdę bardzo skupiony na tym, co chcę robić w życiu" – mówił Tomás. Massiel także nie zwracała na niego uwagi. W trakcie nauki w seminarium sporo czasu spędzała w ciszy i odosobnieniu.

Kontrowersyjny romans w Peru. Ksiądz i zakonnica

W pewnym momencie jednak oboje - niezależnie od siebie - podjęli decyzję, że czas porzucić habity. On zrezygnował z duchowieństwa po sześciu latach, Massiel z klasztoru odeszła po siedmiu. Spotkali się dopiero po trzech kolejnych. A wszystko zaczęło się na... Instagramie. Tomás przypomina, że to jego ukochana zaczęła go obserwować, po czym szybko zaproponowała spotkanie. I już na pierwszej randce zdali sobie sprawę, że są w sobie szaleńczo zakochani. "Nie mogłam przestać go słuchać, byłam w niego wpatrzona i oszołomiona" - wspominała młoda kobieta. Teraz swoje uczucie i wspólne życie dokumentują skrzętnie nie tylko na Instagramie, ale też na TikToku i w serwisie YouTube. Mają fanów na całym świecie. 

Sonda
Czy jesteś za zniesieniem celibatu?
Piotr Wątroba: Najprzystojniejszy serialowy ksiądz ma żonę!
Nasi Partnerzy polecają