Oskarżony o zamordowanie 11-latki pokazał się nago w sądzie! Nie mam ubrań!

i

Autor: POLICJA

Jest wideo

Oskarżony o zamordowanie 11-latki NAGO w sądzie! Strażnicy owijali go kocami

2024-02-28 11:56

Recydywista oskarżony o brutalne zamordowanie 11-latki urządził dziwaczną scenę w areszcie i w sądzie! 42-letni Don Steven McDougal rozebrał się do naga i powiedział, że nie zamiesza się ubierać. Strażnicy musieli okrywać go więziennym kocem, by uniknąć obrazy sądu. Ciało dziewczynki znaleziono w rzece, 42-latek wcześniej podwoził ją na przystanek. Ma pokaźną policyjną kartotekę, w tym przypadki napastowania nieletnich.

Recydywista oskarżony o zamordowanie 11-letniej Audrii Cunningham błaznuje w sądzie. Rozebrał się do naga, strażnicy musieli owinąć go kocem

Jest oskarżony o ciężką zbrodnię, ale zamiast okazać skruchę, błaznuje w sądzie. W areszcie w hrabstwie Polk siedzi 42-letni Don Steven McDougal, oskarżony o morderstwo 11-letniej dziewczynki, córki znajomych, na których posesji mieszkał w przyczepie kempingowej. Recydywista z pokaźną kartoteką, który już wcześniej molestował nieletnich, pokryty tatuażami w nazistowskie symbole nie zamierza okazać żalu z powodu tego, co zrobił. W zamian za to urządził dziwaczną scenę w areszcie i w sądzie. Została uwieczniona na nagraniu i pokazana przez ABC 13. Na filmie widać, jak strażnicy wchodzą do celi przestępcy i widzą, że siedzi on na pryczy całkiem nagi. "Chodź, [sędzia pokoju] chce z tobą porozmawiać. Gdzie są twoje ubrania? Czekaj!" – mówi zastępca szeryfa. „Nie mam ubrań” – odpowiada McDougal i odmawia założenia ubrania na czas postawienia go w stan oskarżenia. "No dalej, nie okazuj mi takiego braku szacunku. Skończ już. Owiń się kocem” – mówi zastępca McDougalowi. Ostatecznie przestępca stanął przed obliczem sędziego owinięty kocem, a poza tym nagi.

Zaginiona dziewczynka nie żyje. Lekarze ujawnili, jak zginęła 11-letnia Audrii Cunningham zamordowana przez przyjaciela rodziny

Audrii Cunningham z hrabstwa Polk w Teksasie w czwartek, 15 lutego o godzinie siódmej rano wyszła z domu. Miała wsiąść do szkolnego autobusu i pojechać do szkoły. Ale nigdy tam nie dotarła. Rodzice zaczęli poszukiwania, gdy dziecko nie wróciło do domu, zawiadomiono policję. Okazało się, że Audrii w ogóle nie wsiadła do szkolnego autobusu. Ślad urywał się gdzieś między przystankiem a domem. Wkrótce dokonano przerażającego odkrycia nad jeziorem Livingston. W pobliżu tamy leżał plecak z motywem Hello Kitty, który miała przy sobie 11-latka w chwili zaginięcia. Po dziewczynce nie było śladu... Policja wkrótce ogłosiła, że zatrzymała jedną osobę, która może mieć związek z zaginięciem dziecka. Neonazista, który w przeszłości odpowiadał za napastowanie nieletnich, ostatnio przyjaźnił się z rodziną Audrii i mieszkał w przyczepie kempingowej za ich domem. Nie był to pierwszy raz, gdy podwoził 11-latkę do szkoły lub odprowadzał ją. Rodzice dziecka dziś twierdzą, że nie wiedzili o tym, że mieszka u nich przestępca seksualny.

"Nagranie wideo i dane z telefonu komórkowego wskazują, że McDougal znajdował się w trzech związanych ze sprawą miejscach"

Don Steven McDougal został najpierw aresztowany pod niepowiązanym ze sprawą zarzutem napaści, ale dowody także w sprawie Audrii jednoznacznie przemawiały przeciwko niemu. Kamień przywiązał do zwłok dziewczynki przy pomocy liny - identycznej z tą, jaką odnaleziono w jego samochodzie. W dniu zaginięcia Audrii podwoził ją samochodem do przystanku, gdzie miała wsiąść do szkolnego autobusu. "Nagranie wideo i dane z telefonu komórkowego wskazują, że McDougal znajdował się w trzech związanych ze sprawą miejscach", także tym blisko rzeki Trinity, gdzie odnaleziono ciało Audrii, informuje CNN.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
2B_BZuIK5GM

Zanim rozwiążesz ten quiz, spluń przez lewe ramię. Trudny test o przesądach i zabobonach

Pytanie 1 z 10
Na początek coś, co chyba każdy z nas usłyszał za młodu. Nie siadaj w rogu stołu. Dlaczego?
Stefan W. awanturuje się w sądzie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki