Oszczędna Kate Winslet! Siedem lat w tej samej sukience

i

Autor: AP Oszczędna Kate Winslet! Siedem lat w tej samej sukience

47-letnia gwiazda błyszczała na premierze

Oszczędna Kate Winslet! Siedem lat w tej samej sukience

2022-12-08 18:50

W czasach kryzysu nawet największe gwiazdy Hollywood muszą zaciskać pasa! Najlepszy przykład oszczędności i ekologii dała wszystkim Kate Winslet (47 l.). Gwiazda "Titanica" pojawiła się na premierze filmu Avatar: The Way Of The Water w sukience, którą miała na sobie już... siedem lat temu! Gwiazda udowodniła, że taka oszczędna elegancja jest możliwa.

Kate Winslet pokazała się drugi raz w tej samej sukience. Szarą kreację miała na sobie pierwszy raz w 2015 roku

Wyprodukowanie jednej pary dżinsów wymaga zużycia aż 10 tysięcy litrów wody! Tego rodzaju dane niekiedy dają do myślenia także celebrytom, którzy przecież słyną z tego, że każde ubranie noszą tylko raz. Ale przecież ma się to nijak do zasady ekologicznego życia. W dodatku w dobie kryzysu nawet wielkie gwiazdy muszą nieco zacisnąć pasa. Jak w tej sytuacji zachować hollywoodzki styl i szyk? To nic trudnego! Udowodniła to właśnie na czerwonym dywanie sama Kate Winslet (47 l.). Gwiazda "Titanica" pojawiła się na premierze filmu Avatar: The Way Of The Water w sukience, którą miała na sobie już... siedem lat temu! Gwiazda pokazała, że taka oszczędna elegancja jest możliwa. Szara kreacja z połyskującym dekoltem od Badgley Mischki sprawiła, że wszystkim aż dech zaparło w piersiach! Dokładnie tak samo, jak w 2015 roku podczas festiwalu filmowego w Toronto, kiedy to Kate Winslet włożyła tę suknię po raz pierwszy - i jak się okazało, nie ostatni.

Kate Winslet. Kariera, zycie prywatne, mężowie. Czy Kate Winslet dostała Oscara?

Kate Winslet poprzez grę w filmie Avatar: The Way Of The Water wznowiła współpracę z reżyserem Jamesem Cameronem. To własnie on uczynił z aktorki światową gwiazdę, obsadzając ją w niezapomnianej roli Rose w filmie Titanic z 1997 roku. Kate zagrała tam u boku Leonardo DiCarpio, którego ten melodramat także wyniósł na wyżyny sławy. Statuetkę Oscara Kate Winslet otrzymała za rolę pierwszoplanową w filmie Lektor (2008 rok). Kate Winslet miała trzech mężów. Byli to Jim Threapleton (1998−2001), Sam Mendes (2003−2011) i Edward Abel Smith (od 2012 do dnia dzisiejszego). Aktorka ma trójkę dzieci, są to 22-letnia Mia, 19-letni Joe i 9-letni Bear.

Sonda
Czy nadal chodzisz w ubraniach, które mają już parę lat?

Jaki styl wnętrza najbardziej do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 10
Który salon najchętniej przeniosłabyś/przeniósłbyś do swojego mieszkania?
Biokominek w stylu eko
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany