Oto nowa Pamela Anderson! Lily James w kostiumie ze "Słonecznego patrolu". Co za podobieństwo!

2021-05-18 11:51 mw
Lily James jako Pamela Anderson
Autor: "Pam & Tommy"/mat.praspwe Hulu Lily James jako Pamela Anderson

Tysiące kobiet próbowało być jak gwiazdy popularnego serialu „Słoneczny patrol” nakładając charakterystyczny kostium kąpielowy, biegając po plażach, ale udało się to tylko aktorce Lily James. Właśnie pojawiły się zdjęcia z planu miniserialu "Pam and Tommy" o głośnym romansie i sekstaśmach Pameli Anderson i Tommy’ego Lee. Serial i kreacja James wzbudza wiele zastrzeżeń samej Pameli Anderson, ostatnio na temat Lily James głos zabrała Courtney Love. Na zdjęciach widać jednak podobieństwo Lily James do Pameli Anderson.

Fani nie mogą wyjść z podziwu, jak ze szczupłej brunetki ekipa z planu filmowego miniserialy „Pam and Tommy” stworzyła Pamelę Anderson biegającą po plaży w czerwonym kostiumie. Aktorka została sfotografowana w jednym z najbardziej kultowych kostiumów w historii - czerwonym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym z serialu „Słoneczny patrol”. Jak podkreślają zagraniczne plotkarskie media transformacja James w Anderson z lat 90. jest niesamowita. Zespół makijażu i fryzur naprawdę sprawił, że James wyglądał jak zupełnie inna osoba.

Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym

Okazuje się jednak, że choć Lily James mogłaby teraz startować w konkursie na sobowtórkę Pameli Anderson, sama Pamela nie ma zamiaru oglądać serialu. "Pamela nigdy nie obejrzy tego serialu, ona i jej rodzina myślą, że to żart, tani, tandetny, żałosny żart" - tak "znajomi" Pameli Anderson mówią dla "The Sun" o reakcji gwiazdy "Słonecznego Patrolu" na wieści o powstającym właśnie serialu. Pamela nie dość, że krytykuje Lily James i Sebastiana Stana, który wcieli się w rolę jej kochanka, to jeszcze oznajmiła, że nigdy nie wyraziły zgody na przenoszenie jej prywatnej historii na ekrany.

WIĘCEJ Wojna DWÓCH Pameli Anderson! Królowa może być tylko jedna

W sprawie wypowiedziała się również Courtney Love, piosenkarka, była żona Kurta Cobaina z Nirvany i przyjaciółka Pameli Anderson. W poście na Instagramie przypomniała, że kiedy sekstąsma z udziałem Pameli i Tommy’ego ujrzała światło dzienne, wszyscy ją oglądali. „WSZYSCY! Inżynierowie sztabowi / producenci / właściciele / oglądali seks taśmę z ogromnie, złośliwą radością... to było obrzydliwe. Zakazałam komukolwiek o tym dyskutować. Zniszczyło to życie mojej przyjaciółki, Pameli. Całkowicie” - napisała Love. W poście skrytykowała też Lily James, przypominając, że sekstaśma wzbudza do tej pory u Pameli Anderson traumatyczne wspomnienia. „Wstyd dla Lily James, kimkolwiek jest, do cholery”.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze