Papież ujawnił sekret Putina! Podał datę zakończenia wojny

i

Autor: AP/Alexander Zemlianichenko; AP/Andrew Medichini Papież ujawnił sekret Putina! Podał datę zakończenia wojny

Papież ujawnił sekret Putina?! Podał datę zakończenia wojny

2022-05-03 10:30

Niezwykłe wyznanie papieża Franciszka w wywiadzie udzielonym włoskiemu dziennikowi "Corriere della Sera"! Ojciec Święty ujawnił, co powiedział mu premier Węgier na temat wojny na Ukrainie. Viktor Orban, nie ukrywający swoich prorosyjskich sympatii, miał zostać poinformowany o wojennych planach Władimira Putina i opowiedział o tym Franciszkowi. Papież podał datę zakończenia wojny na Ukrainie!

Kiedy skończy się wojna na Ukrainie? Rosyjska agresja trwa już trzeci miesiąc, wciąż giną ludzie i niszczone są ukraińskie miasta. Czy jest szansa na pokój i powstrzymanie Władimira Putina? Niezwykłe wyznanie na ten temat poczynił... papież Franciszek. W wywiadzie udzielonym włoskiemu dziennikowi "Corriere della Sera" Ojciec Święty ujawnił, co powiedział mu premier Węgier na temat wojny na Ukrainie. Viktor Orban, nie ukrywający swoich prorosyjskich sympatii, miał zostać poinformowany o wojennych planach Władimira Putina i opowiedział o tym Franciszkowi. Papież podał datę zakończenia wojny na Ukrainie! "Kiedy go spotkałem, powiedział mi, że Rosjanie mają plan, że 9 maja wszystko się skończy. Mam nadzieję, że tak będzie; zrozumiałoby się w ten sposób eskalację w tych dniach" - powiedział papież Franciszek dla "Corriere della Sera". Viktor Orban miał powiedzieć o planach Putina podczas audiencji w dniu 21 kwietnia. Papież mówił dalej: "Bo teraz to już nie tylko jest Donbas, jest Krym, Odessa, ale i odcięcie Ukrainy od portu nad Morzem Czarnym; wszystko. Ja jestem pesymistą, ale musimy zrobić, co możliwe, by wojna zatrzymała się" - zaznaczył papież.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Orban wiedział, że zacznie się wojna i chciał rozbioru Ukrainy?! Szokujące oskarżenia

PRZECZYTAJ TAKŻE: Papież Franciszek ZAWIESZA działalność! "Jest pod opieką lekarzy"

Sonda
Kiedy skończy się wojna na Ukrainie?

Potem dodał pewne stwierdzenie, które z pewnością może wywołać oburzenie wśród wielu osób. Franciszek powiedział bowiem, że możliwym powodem wojny na Ukrainie mogło być... "szczekanie pod drzwiami Rosji przez NATO". "To złość; nie wiem, czy została sprowokowana, ale może tak ułatwiona" - ogłosił papież. Jednak powiedział też, że jest gotów spotkać się z Putinem: "Oczywiście konieczne było to, by przywódca Kremla "otworzył jakieś okno". Nie otrzymaliśmy dotąd odpowiedzi i wciąż nalegamy, choć obawiam się, że Putin nie może i nie chce tego spotkania w tym momencie. Jak można nie zatrzymywać takiej brutalności?" - stwierdził Franciszek. Tymczasem dziś pojawiły się także inne sensacyjne wiadomości zarówno na temat Franciszka, jak i Orbana. Według "Clarin" papież zawiesza wszelką działalność na 10 dni z powodów zdrowotnych, a sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy Ołeksij Daniłow oskarżył Węgry, że zostały ostrzeżone o planach inwazji i chciały zagarnąć część Ukrainy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto Aniołki Putina! Te celebrytki wspierają wojnę na Ukrainie. Szokujące WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rosja wykorzystuje DELFINY w wojnie na Ukrainie! Są zdjęcia satelitarne

Dariusz Rosati: Orban to agent Putina w Unii Europejskiej [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE