Pedofil umowił Trumpa z 14-latką?! szokujące słowa w sądzie

i

Autor: AP Pedofil umowił Trumpa z 14-latką?! szokujące słowa w sądzie

Pedofil umówił Trumpa z 14-latką?! Szokujące słowa w sądzie

2021-12-02 11:35

Szokujące zeznania jednej z ofiar Jeffreya Epsteina i Ghislaine Maxwell! Niejaka Jane (imię zmienione) pod przysięgą zeznała, że Epstein i Maxwell uprawiali z nią seks, gdy miała tylko 14 lat. Była w tym samym wieku, gdy Epstein poznał ją z Donaldem Trumpem i osobiście zawiózł ją swoim samochodem do rezydencji w klubie Mar-a-Lago.. Jane płakała podczas zeznań, nie brakowało wstrząsających szczegółów!

Jeffrey Epstein zawiózł 14-letnią dziewczynę z biednej rodziny do rezydencji Donald Trumpa?! To właśnie zeznała pod przysięgą 41-letnia dziś Jane (imię zmienione) podczas trzeciego dnia procesu Ghislaine Maxwell, który toczy się przed nowojorskim sądem. Jane została wezwana na salę sądową jako świadek. Musiała odpowiedzieć na wiele szczegółowych i trudnych pytań, a jej odpowiedzi szokowały.

Przypomnijmy - Ghislaine Maxwell (60 l.) to niegdysiejsza kochanka i wspólniczka pedofila Jeffreya Epsteina (+66 l.). Ciąży na niej aż osiem poważnych zarzutów dotyczących stręczenia i seksualnego wykorzystywania nieletnich dziewczynek, wśród których najmłodsze miały tylko 14 lat. Jeśli zostanie skazana, grozi jej do 80 lat więzienia. Kobieta nie przyznaje się do winy, Epstein dwa lata temu powiesił się w więzieniu w tajemniczych okolicznościach. Podczas procesu kolejne ofiary opowiadają o tym, czego dopuszczała się wobec nich ta para z piekła rodem.

NIE PRZEGAP: Cała nowa płyta Adele to PLAGIAT?! Mało znana piosenkarka oskarża

NIE PRZEGAP: Książę jest poważnie chory?! Sensacja w rodzinie królewskiej

Jak 14-letnia dziewczyna poznała Epsteina? Jak opowiada Jane, był to całkowity przypadek. Stała z koleżankami na ulicy podczas obozu dla młodzieży. Dziewczyny jadły lody, gdy nagle zobaczyły elegancką panią z uroczym pieskiem. Spytały, czy mogą go pogłaskać. Miła kobieta zgodziła się. To była właśnie Maxwell. Wkrótce dołączył do nich Epstein. Budził zaufanie. Powiedział, że wspierają ten obóz i chcą poznać opinie studentów na jego temat. Zdobył numer telefonu do 14-latki i jej mamy w Palm Springs. Opowiadał matce Jane, że jej córka jest uzdolniona artystycznie i chce się z nią spotkać na przesłuchaniach, bo może być nawet śpiewaczką operową. Kupił też parę prezentów. Sytuacja rodziny Jane była fatalna. Po śmierci ojca dziewczyny na białaczkę nie mieli ani grosza. Dziewczyna uznała więc sytuację za wielką szansę i spotkała się z Epsteinem. Niestety, szybko zdjął spodnie, zamiast słuchać śpiewu. - Nigdy wcześniej nie widziałam penisa, byłam przerażona - zeznawała Jane.

NIE PRZEGAP: 270 Polaków utknęło w Maroku! To przez wariant Omikron koronawirusa

NIE PRZEGAP: Zabił półrocznego synka z powodu PIZZY! Dostawca się pomylił

Sonda
Czy w sprawę Epsteina i Maxwell zamieszanych jest więcej sławnych ludzi?

Bała się zaprotestować. Epstein kazał jej stać w rozkroku nad jego twarzą, szczypać jego sutki, a w końcu masturbował się. Potem dołączyła naga Maxwell i wspólnie obmacywali 14-latkę. "Kiedy masz 14 lat, nie wiesz do końca, co się dzieje" - zeznawała dziewczyna. Nie był to koniec jej relacji z parą pedofilów. W 1994 roku Epstein poznał ją z Donaldem Trumpem i osobiście zawiózł ją swoim samochodem do rezydencji w klubie Mar-a-Lago! Co dziwne, podczas przesłuchania nie padło wprost pytanie o to, czy Jane jako 14-latka uprawiała z Trumpem seks. Jednak dziewczyna pokreśliła, że nie była zmuszana do seksu z nikim poza Epsteinem i Maxwell.

Inna ofiara Epsteina, Virginia Roberts (37 l.) twierdzi, że jako 17-latka została trzykrotnie zmuszona do seksu z brytyjskim księciem Andrzejem przez handlarzy ludźmi z Jeffreyem Epsteinem na czele. Jak twierdzi Roberts, była zmuszona poddać się poleceniom stręczycieli z powodu ich "wyrażanych wprost lub zawoalowanych gróźb", które sprawiały, że "bała się śmierci lub fizycznego okaleczenia".

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Trump był politycznym nieporozumieniem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE