PILNE. Książę Harry wróci do Anglii SAM! Chodzi o księżną Dianę i Meghan Markle

2021-06-17 6:11
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: TOBY MELVILLE/AFP/East News

Książę Harry samotnie poleci niebawem do Wielkiej Brytanii! Meghan Markle nie będzie towarzyszyć mężowi podczas niezwykle ważnej uroczystości. Książę Harry stanie twarzą w twarz z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, których dopiero co oskarżali w wywiadach o sprawienie "genetycznego bólu" i o rasizm. Meghan Markle dwa tygodnie urodziła córkę i oficjalnie właśnie to jest przyczyną, dla której zostanie w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem książę Harry ma wylądować na dywaniku o Elżbiety II. Co krolowa brytyjska powie krnąbrnemu wnukowi?

Książę Harry będzie musiał samotnie zmierzyć się ze spotkaniem z brytyjską rodziną królewską! Jak podała ITV Royal, Meghan Markle nie zamierza towarzyszyć mężowi podczas podroży do Wielkiej Brytanii, która odbędzie się już za dwa tygodnie. Książę Harry 1 lipca weźmie udział w uroczystym odłonięciu pomnika swojej matki księżnej Diany. Statua stanie w ogrodach Kensington Palace, w zakątku zwanym Sunken Gardens, niegdyś ulubionym miejscu księżnej Diany. W odsłonięciu pomnika weźmie udział także książę William z żoną Kate Middleton. Meghan Markle dwa tygodnie urodziła córkę i oficjalnie własnie to jest przyczyną, dla której zostanie w Stanach Zjednoczonych.

NIE PRZEGAP: Dramat w rodzinie królewskiej! Meghan Markle okradła księżniczkę?!

Tymczasem książę Harry ma wylądować na dywaniku o Elżbiety II. Co krolowa brytyjska powie krnąbrnemu wnukowi? Już samo osobiste zaproszenie na prywatną herbatkę u monarchini to nie lada wydarzenie nawet dla jej rodzonego wnuka. Plotkuje się, że Harry ma otrzymać oficjalną burę za skandal z imieniem swojego drugiego dziecka. Zostało nazwane Lilibet Diana, a "Lilibet" to czułe przezwisko, jakim określali królową rodzina i książę Filip. BBC powołując się na pałacowe źróła podało, że Meghan i Harry nie konsultowali tego wyboru z Elżbietą II, oni twierdzą, że prosili ją o zgodę.

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II powie prawdę o Meghan i księciu! Będzie skandal?

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE