siekiera

i

Autor: Dariusz Dutkiewicz Zdjecie symboliczne

Atak Polaka

Polak szalał z siekierą w niemieckim pociągu! Ciężko ranna 17-latka

2023-03-24 21:22

Szokujące doniesienia portalu niemieckiego dziennika Bild! Według dziennikarzy sprawcą krwawego ataku, do którego doszło w piątek, 24 marca w pociągu regionalnym w Niemczech, był Polak. 37-latek szalał z siekierą po wagonach. Ciężko ranna została 17-letnia dziewczyna.

Polak zaatakował pasażerów w niemieckim pociągu. Ciężko ranił jedną osobę

To Polak zaatakował pasażerów regionalnego pociągu przy pomocy siekiery - podał dziś, w piątek 24 marca portal internetowy niemieckiego dziennika Bild. Według dziennikarzy osoba, która zaatakowała ludzi w pociągu, to 37-letni obywatel naszego kraju. Do dramatu doszło na trasie Cottbus - Frankfurt nad Odrą. Nie wiadomo, czy był jakiś powód ataku, czy też mężczyzna działał zupełnie chaotycznie. W każdym razie 37-letni Polak miał wziąć według doniesień Bilda siekierę i ruszyć z nią na pasażerów. W efekcie 17-letnia dziewczyna doznała poważnych obrażeń głowy.

37-latek zatrzymany przez policję. Mężczyzna trafił do aresztu

Policja "zatrzymała pociąg na stacji Guben, kilku funkcjonariuszy wpadło do przedziałów i znalazło sprawcę. Dał się zatrzymać bez oporu. Według oficjalnych informacji zabezpieczono przedmiot przypominający siekierę" - relacjonuje portal dziennika Bild. "Zatrzymany mężczyzna to 37-letni Polak. Z aktualnych informacji wynika, że nie był pod wpływem narkotyków ani alkoholu" - czytamy dalej. Sprawca ataku siekierą w pociągu trafił do policyjnego aresztu.

Sonda
Czy rozważałaś/eś prowadzenie firmy w Niemczech?

Quiz. Znani europejscy politycy. Z jakiego kraju pochodzą?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Angela Merkel przez wiele lat była kanclerzem:
Zatłukł siekierą siostrę i jej syna? 37-latek tymczasowo aresztowany
Nasi Partnerzy polecają