Przez koronawirus skrócili praktyki we Włoszech

i

Autor: fot. pixabay

Polska dziennikarka alarmuje z Włoch rodaków. Bardzo mocne słowa o koronawirusie

2020-03-24 8:40

Choć Polacy względnie odpowiedzialnie podchodzą do zagrożenia, które stwarza panosząca się po świecie pandemia koronawirusa, wciąż w sieci pojawiają się zdjęcia np. mieszkańców Warszawy, którzy beztrosko wychodzą z domu, nie stosując się do zaleceń sanitarnych. Reporterka Magdalena Wolińska, która mieszka na co dzień we Włoszech wyraziła swoje zbulwersowanie takim zachowaniem w mocnym wpisie na swoim Twitterze.

W nadchodzących dniach pogoda ma być równie ładna jak w zeszły weekend, gdzie wiele osób postanowiło opuścić swe domostwa i integrować się w większych grupach osób na świeżym powietrzu, co jest szalenie niewskazane w tych dniach. Pojawiające się w sieci zdjęcia i nagrania pokazujące to zjawisko bardzo nie spodobało się Magdalenie Wolińskiej, która zwróciła się w stronę Polaków z mocnym apelem w sieci. Jak napisała na Twitterze reporterka TVP: — Warszawiacy!! Co wy robicie!! Uwierzcie, że to jest jak kula śniegowa.. tutaj 4 tyg temu pojawił się PIERWSZY!!! Przypadek…. dziś jesteśmy w epicentrum piekła… Z powodu lekceważenia przestróg i wskazówek władz.. tu rozgrywa się dramat!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają