Znaleziono ciało 22-letniej studentki. Było pocięte na 230 kawałków  Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/swiat/dania-krwawy-mord-na-studentce-38-latek-pocial-jej-cialo-na-230-kawalkow

i

Autor: Policja

Twierdzi, że udusiła się sama

Porąbał 22-latkę na 230 kawałków! Wcześniej wywiózł ją do lasu

2023-06-29 16:30

Jest wyrok w sprawie okrutnego morderstwa 22-letniej studentki pielęgniarstwa! Sąd w Danii skazał 38-letniego Thomasa Thomsena na dożywotnie pozbawienie wolności za zamordowanie młodej kobiety w ubiegłym roku. Mężczyzna próbował zgwałcić ofiarę, a jej ciało poćwiartował na 230 kawałków.

Wywiózł do lasu, próbował zgwałcić, zabił i poćwiartował jej ciało na 230 kawałków. Jest wyrok dożywocia

Ten potworny mord wstrząsnął Danią. Teraz sprawca usłyszał wyrok. Wszystko zaczęło się jeszcze w lutym 2022 roku. Zniknęła wtedy bez wieści 22-letnia studentka pielęgniarstwa. Po jakimś czasie zaczęto znajdować w lesie fragmenty zwłok Mii Skaudhauge Stevn... Straszna prawda wyszła na jaw, a podejrzany o zabójstwo został aresztowany. Teraz zapadł wyrok. Sąd nie miał wątpliwości, że należy skazać 38-letniego Thomasa Thomsena na dożywotnie pozbawienie wolności. Mężczyzna miał wywieźć pijaną Mię do lasu, chcąc wykorzystać ją seksualnie. Dziewczyna broniła się i została uduszona paskiem od torebki. Potem zabójca pociął jej ciało na aż 230 kawałków, by móc dobrze je ukryć i zatrzeć ślady.

Sprawca przekonuje, że studentka zabiła się sama. Zapowiada apelację

Jak pisze "SE og HØ", aresztowany 38-latek przekonywał sąd, że co prawda to on dopuścił się poćwiartowania zwłok, ale nie zabił. Jak przekonywał, kobieta potknęła się w lesie podczas wysiadania z samochodu i tak zaplątała w pasek od torebki, że się udusiła. Wtedy on wpadł w panikę i postanowił ukryć ciało. Jednak sekcja zwłok wykazała, że Mia broniła się przed napastnikiem o tym absurdalnym tłumaczeniom nie dano wiary. Skazany na dożywocie mężczyzna zapowiada apelację.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?

QUIZ. Z jakiej książki jest ta postać? Masz mniej niż 8 na 12? Nikomu się nie przyznawaj!

Pytanie 1 z 12
To powinno być proste! Pachniała bzem i agrestem. Yennefer z Vengerbergu to bohaterka wykreowana przez:
Brat zabił brata?! Mieszkańcy wspominają rodzinną tragedię na Bielanach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany