Porywacz chwycił 5-latka i uciekł. Wtedy matka dziecka... Szokujące wideo

i

Autor: Twitter/NYPD Crime Stoppers

Porywacz chwycił 5-latka i uciekł. Wtedy matka dziecka... Szokujące wideo

2021-07-20 12:00

Dramatyczne sceny rozegrały się na nowojorskiej ulicy! Do idącej chodnikiem matki z trójką dzieci podbiegł obcy mężczyzna, porwał 5-letniego chłopca i uciekł z nim do samochodu! Reakcja matki była błyskawiczna. Podbiegła do pojazdu porywacza i... To nagranie obiegło internet i zdobyło wielką popularność na całym świecie. Porywacz został już aresztowany. Wiadomo, co najprawdopodobniej mogło nim kierować. Nie był spokrewniony z zaatakowaną rodziną, nie jest ojcem porwanego dziecka. Co tam się wydarzyło? Przeczytaj!

5-latek porwany w biały dzień na ulicy! Do tych dramatycznych scen doszło w nowojorskiej dzielnicy Queens. Ulicą szła Dolores Diaz Lopez z synami Jacobem (5 l.) i Bennym (9 l.) oraz córką Zuriely (8 l.). Nagle nadbiegł ku nim jakiś obcy mężczyzna! Jak teraz zeznaje Dolores, nie widziała go nigdy wcześniej na oczy. Chwycił młodszego z chłopców i zaczął uciekać w stronę zaparkowanego nieopodal samochodu. Na miejscu pasażera siedział tam starszy mężczyzna, najprawdopodobniej ojciec porywacza. Jacob został wepchnięty do pojazdu i auto już miało ruszyć, gdy dobiegła do niego matka porwanego 5-latka. Co działo się dalej?

NIE PRZEGAP: Tragiczny bilans ofiar powodzi w Europie. Liczby rosną dramatycznie ZDJĘCIA

Kobieta zdołała wyrwać dziecko, sięgając przez okno i uciec z nim oraz z resztą jego rodzeństwa. Monitoring uwiecznił całe zajście. Porywacz został już aresztowany. To 24-letni James McGonagle. Podczas pobierania odcisków palców uderzył policjanta. Najprawdopodobniej mężczyzna cierpi na zaburzenia psychiczne. Według wstępnych ustaleń jechał samochodem z ojcem i w pewnym momencie powiedział, że zabierze idącego ulicą chłopca. Ojciec odradzał mu to, ale syn zrobił to, co chciał. Po zatrzymaniu był agresywny i mówił, by "oddać mu to głupie dziecko". Nie był spokrewniony z zaatakowaną rodziną, nie jest ojcem porwanego Jacoba. 5-letni chłopiec nie został ranny, nic mu się nie stało.

NIE PRZEGAP: Asteroida mknie w stronę ziemi! Jest wielka jak Pałac Kultury

NIE PRZEGAP: Rządy szpiegowały swoich przeciwników! Włamania na telefony. Podano listę państw

QUIZ. Czy znasz sławne powiedzenia polskich POLITYKÓW? Te zdania przeszły do historii. 8/10 to MUS!

Pytanie 1 z 10
"Sorry, taki mamy klimat"
Cezary R. porwał żonę i córeczkę. W Sądzie Rejonowym w Białymstoku zapadł wyrok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE