Potwór z Loch Ness jest ŻÓŁWIEM! Naukowcy ujawniają

2021-01-19 14:05 zw
Nessie
Autor: ARCHIWUM

Nie tak to miało być! Potwór z Loch Ness okazał się poczciwym żółwiem. Wybitny naukowiec nie ma najmniejszych wątpliwości. Prof. Henry Bauer (89 l.) z Virginia Polytechnic Institute and State University dowodzi, że Nessie to prehistoryczny gatunek żółwia, który utknął w jeziorze pod koniec ostatniego zlodowacenia.

Czym jest tajemniczy Potwór z Loch Ness, który od lat przyciąga nad szkockie jezioro miliony poszukiwaczy przygód? Dotychczas jedni twierdzili, że to ostatni dinozaur ukrywający się niemal zawsze przed ludzkim spojrzeniem, inni zaś uważali opowieści o Nessie za legendy i wymysły dla turystów. Jednak nad problemem pochylił się ostatnio prof. Henry Bauer (89 l.) z Virginia Polytechnic Institute and State University i doszedł do jeszcze innych wniosków!

NIE PRZEGAP: Inwazja kokainowych HIPOPOTAMÓW! Są GIGANTYCZNE i zabójcze

Jak dowodzi amerykański naukowiec, Nessie to najprawdopodobniej prehistoryczny gatunek żółwia morskiego, który utknął w jeziorze pod koniec ostatniego zlodowacenia. Jeszcze nam nieznany lub uważany za wymarły, bardzo skryty, a zarazem obdarzony zdolnością szybkiego poruszania się w wodzie i wyjątkowo długą szyją. Jak argumentuje badacz, wciąż odkrywamy nowe gatunki zwierząt zamieszkujące wodne głębiny, więc i w Loch Ness może się coś jeszcze czaić.

NIE PRZEGAP: Meghan Markle OBNAŻONA! Ujawnią stare zdjęcia. Skandal w rodzinie królewskiej

Patryk jednak nie zaginął! Wyjaśniono zagadkę zaginięcia sprzed 11 lat
Najnowsze