Terroryści wykorzystują koronawirusa

i

Autor: ARCHIWUM Terroryści wykorzystują koronawirusa

Mówi o historycznej chwili

Premier ostrzega Europę przed atakiem. "Jesteście następni, zrozumcie to. Niemcy, Europa"

2023-11-29 13:15

Islamski terroryzm jest zagrożeniem dla całego świata, a Hamas nie zamierza poprzestać na Izraelu. Jeśli go nie pokonuje, zaatakuje w takim sam sposób Europę - ostrzega premier Izraela Benjamin Netanjahu w wywiadzie dla niemieckiego dziennika "Bild". "Jesteście następni, zrozumcie to. Niemcy, Europa. Hamas jest częścią osi terroru Iranu, Hezbollahu, Huti i innych" - powiedział polityk.

Premier Izraela ostrzega przed możliwym atakiem Hamasu na Europę. "Jesteście następni, zrozumcie to. Niemcy, Europa. Hamas jest częścią osi terroru"

Okrucieństwa popełniane przez terrorystów z Hamasu w Izraelu nie mieszczą się w głowie. Poddawali zwyczajnych, niewinnych cywilów średniowiecznym torturom. Pojawiały się doniesienia o niemowlętach pieczonych żywcem w piekarniku czy kobietach jednocześnie gwałconych i ćwiartowanych przez fanatyków. Czy to możliwe, by takie rzeczy zaczęły się dziać w Europie? Niestety, tuż po wybuchu wojny w Izraelu także w europejskich miastach pojawiały się demonstracje radości z powodu ataku na Izrael. Europa może stać się ich celem - uważa premier Izraela Benjamin Netanjahu. W wywiadzie dla niemieckiego dziennika "Bild" ostrzegł przed lekceważeniem zagrożenia płynącego z Bliskiego Wschodu również dla nas.

"Ich celem jest doprowadzenie najpierw Bliskiego Wschodu, a następnie świata do epoki barbarzyństwa, ciemnych wieków średniowiecza"

"Jesteśmy na linii frontu naszej wspólnej cywilizacyjnej wojny z barbarzyńcami" - podkreślił. "Nie mamy innego wyboru, jak tylko zniszczyć Hamas. Jesteście następni, zrozumcie to. Niemcy, Europa. Hamas jest częścią osi terroru Iranu, Hezbollahu, Huti i innych" - ostrzegł premier Izraela. "Ich celem jest doprowadzenie najpierw Bliskiego Wschodu, a następnie świata do epoki barbarzyństwa, ciemnych wieków średniowiecza. Tego właśnie chcą. I jeśli ludzie jeszcze sobie tego nie uświadomili, to powinni. Nie odejdą, dopóki ich nie pokonamy. W historii cywilizacji są chwile, kiedy cywilizowani ludzie muszą zająć stanowisko" - mówił Netanjahu. Przywołał przykłady Hitlera, ISIS i Al-Kaidy. "Należy to zrobić przeciwko Hamasowi i osi terroru kierowanej przez Iran. Jeśli Bliski Wschód upadnie, Europa będzie następna" - mówił premier Izraela.

Sonda
Czy obawiasz się zamachu terrorystycznego w Polsce?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Przy 7/10 zdejmujemy czapki z głów!

Pytanie 1 z 10
Najwyżej położona stolica państwowa na świecie to...
Raport - Adrian Zandberg - Czy wojna w Izraelu zagraża Polsce?