Pogodynka

i

Autor: CBS/screen Pogodynka

Dramat na żywo

Prezenterka zemdlała na wizji! Wiadomo, co stało się z pogodynką. WIDEO

2023-03-22 9:30

Prezenterka amerykańskiej telewizji podczas zapowiadania pogody nagle osunęła się na biurko i zemdlała! Te przerażające sceny rozegrały się w programie na żywo. Teraz Alissa Carlson Schwartz wyszła już ze szpitala i wyjaśnia, co tak naprawdę się stało. Okazuje się, że wbrew plotkom omdlenia nie spowodowała wada serca! Prawdziwy powód incydentu może zaskoczyć.

Pogodynka zemdlała na wizji w programie na żywo. Zapowiadała pogodę, osunęła się na ziemię. Ujawniono kulisy sprawy

Ta scena przejdzie do historii telewizji! Pogodynka zemdlała podczas programu na żywo. Kilka dni temu dziennikarka CBS Los Angeles siedząc za biurkiem, zaczęła z uśmiechem zapowiadać pogodę. Dramat rozegrał się w ciągu sekund. Nagle Alissa Carlson Schwartz zaczęła dziwnie przewracać oczami i kołysać się, a potem straciła przytomność i osunęła się pod biurko! Przerażone koleżanki w studiu przerwały program. Co było dalej? Alissa Carlson Schwartz trafiła do szpitala z obrażeniami głowy, których nabawiła się upadając na podłogę. Teraz pechowa pogodynka na szczęście opuściła już szpital, wróciła do pracy i cytowana przez "New York Post" opowiada, co tak naprawdę się stało i jaki był powód omdlenia. Prawdziwa przyczyna incydentu może zaskoczyć.

Pogodynka, która zemdlała na wizji, cierpi na zespół wazowagalny, który objawia się omdleniami

Okazuje się, że wbrew plotkom omdlenia nie spowodowała wada serca, jak początkowo podawano! "Już wcześniej mdlałam. To się dzieje, gdy jest się w miejscu publicznym, czasem tak jest" - mówi Alissa i dodaje, że cierpi na tak zwany zespół wazowagalny, objawiający się omdleniami na przykłąd w stresującej sytuacji, takiej jak występ na żywo w telewizji albo na widok krwi. "Nagle wszystko stało się czarne, próbowałam jakoś wytrzymać, ale było za późno" - opowiada pogodynka. Na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało.

Sonda
Lubisz oglądać telewizję?

QUIZ. Stare hity polskiego internetu! Przed laty śmieszyły do łez. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Co obiecywał w klipie wyborczym Krzysztof Kononowicz?
Sławomir wspomina swoje sceniczne wpadki!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają