Prezydent dostał siarczystego liścia w twarz! Wszystko się nagrało. Kto go spoliczkował? [WIDEO]

2021-06-09 8:00 Zofia Dąbrowska
Prezydent dostał w twarz! Szokujące zdarzenie, wszystko się nagrało
Autor: twitter

Szok! Prezydent został spoliczkowany podczas spotkania z tłumem ludzi, ochrona nie zdążyła zareagować. Wszystko się nagrało! Emmanuel Macron padł ofiarą młodego mężczyzny, który przepchał się do samych barierek oddzielających prezydenta Francji od zebranych ludzi i wymierzył mu na oczach tłumu siarczysty policzek, krzycząc: "Precz z Macronią!". Policja zatrzymała już w tej sprawie dwie osoby, w tym mężczyznę, którego widać na krążących po sieci szokującym filmie z zajścia w Tain-l'Hermitage. Kim jest mężczyzna, który zaatakował Emmanuela Macrona? O co chodziło?

Emmanuel Macron spoliczkowany publicznie! Do tego niewiarygodnego skandalu doszło we wtorek w Tain-l'Hermitage, miasteczku znajdującym się na południu Francji. Prezydent wybrał się tam z wizytą do szkoły kształcącej uczniów w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Zdawałoby się, że tak banalna wizytacja nie może się nie udać, jednak za sprawą pewnego tajemniczego mężczyzny stało się inaczej. Przepchał się przez tłum ludzi do samych barierek oddzielających prezydenta Francji od zebranych ludzi i wymierzył mu na oczach tłumu siarczysty policzek, krzycząc: "Precz z Macronią!". Kim jest napastnik?

NIE PRZEGAP: Wielkie upokorzenie Meghan Markle! Jej książka to potężna klapa

Z tłumu z kolei słychać było okrzyki: "Spadaj stąd dupku, spiep...". Policja zatrzymała już w tej sprawie dwie osoby, w tym długowłosego mężczyznę w okularach, maseczce ochronnej na twarzy i w zielonym ubraniu, którego widać na krążących po sieci szokującym filmie z zajścia w Tain-l'Hermitage. Kim jest mężczyzna, który zaatakował Emmanuela Macrona? Na razie wiadomo, że podczas przesłuchania określił siebie jako anarchistę, być może więc z założenia nie lubi wszelkich prezydentów i gdy już znalazł się blisko jakiegokolwiek z nich, nie mógł się powstrzymać. Śledztwo trwa, a zewsząd słychać głosy oburzenia, także ze strony francuskiej prawicy z Marine Le Pen na czele.

NIE PRZEGAP: Znaleźli nad morzem ciało dziecka. Pół roku później wyszła na jaw wstrząsająca prawda

Super Raport 17.05 (Goście: Bronisław Komorowski - były prezydent RP, Marek Zuber - ekonomista), Sedno Sprawy: Waldemar Buda
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze